Pěnčín – Doubí 3:2 (2:2)

Doubí domácí zaskočilo a po sedmi minutách vedlo 2:0. Po úniku skóroval Herkner a pak z trestného kopu Vlach. Pěnčín je silný tým a zaslouženě vyrovnal z trestného kopu a po kombinaci. Hned po přestávce domácí centrovali, míč se svezl po břevně a zapadl do brány. Zlepšený výkon hostů ani přes tři nadějné brejky ke změně skóre nevedl. „Po měsíci konečně odbojovaný zápas. Trochu jsme pozměnili sestavu a přes prohru jsme podali dobrý výkon proti kvalitnímu soupeři,“ potvrdil trenér a šťastný děda vnučky Aničky Peter Sulo. A opět tento 58letý frajer byl připraven zasáhnout do hry.

Branky: 12. Nemyrovskyy, 32. Heinrich, 47. Záveský – 5. Herkner, 7. Vlach. Rozhodčí: Havel, ŽK: 1:3. Diváků: 50. Doubí: Vymetal – Kabát, Zeman, Hypius, Herkner – Jech, Holický, Vlach, Gadas – Čermák, Hrubý (67. Matuna). Pěnčín: Pivrnec, Lang, Heinrich, J. Matějček, Pfeifer, P. Matějček, Nemyrovskyy, Záveský, Paldus, Mätzelt, Pumrle, I. Matějček, Balásek, Ondrejčík, Zapadlo, Řezníček.

Desná – VTJ Rapid Liberec 4:2 (2:1)

Předposlednímu Rapidu vyšlo 30 minut, ve kterých vsítil vedoucí gól. Jenže nevyvedl se mu závěr půle, v němž padly dva góly domácích. Desná vedla již 3:1, ale Rapid zlepšil kombinaci a po jedné z nich snížil. Ve snaze o vyrovnání hosté otevřeli hru, což domácím, kteří předváděli nebezpečné kontry, jednou vyšlo.

Branky: 42. a 89. Kořínek, 39. Pfeifer, 50. Veselouš – 27. vlastní, 70. Kejdana. Rozhodčí: Vrtal, ŽK: 1:1. Diváků: 100. Rapid: Lukáč – Snášel (57. Kleiner), Horáček, Kejdana, Landyš -Všechovský, Glod, Železný, Stuchlík – Noel, Kadlec. Desná: Mucska, Karel, Kopal, P. Kořínek, Mladonický, Šindelář, Ježek, J. Kořínek, Pfefer, V. Kořínek, Veselouš, Koubek, Kovář, Křemen, Skrutek, Mejsnar, Sekanina.

Ruprechtice – Mšeno B 2:2 (1:1)

Hosté si přijeli pro bod a také ho získali. Domácí hráli nedůrazně a chyběla jim komunikace. Branky: 21. a 55. Stříteský – 8. Švorc, 49. Šich. Rozhodčí: Provazník, ŽK: 0:3. Diváků: 100. Jiskra Mšeno B: Polák, Škvor, Pařík, Pešat, Regenermel, Samko, Svoboda, Švorc, Šich, Bradel, Krámský, Horna, Obršlík. Ruprechtice: Nováček – Pokorný, Rampáček, Suchý, Morávek – Dlabola (75. Vencl), Chwiedziuk (26. Vrtal), Průcha, Stříteský (86. Horák) – Sochor, L. Šrajbr.

JAK DOPADL PODZIM V I.A TŘÍDĚ?

1. Jiskra Mšeno B, 2. Stráž pod Ralskem, 3. Rynoltice, 4. FC Pěnčín, 5. Desná, 6. Mimoň, 7. Lomnice nad Popelkou, 8. Sokol Ruprechtice, 9. Sokol Jenišovice, 10. FK Košťálov – Libštát, 11. Sokol Doubí, 12. Hejnice, 13. Sokol Horní Branná, 14. FK Krásná Studánka, 15. VTJ Rapid Liberec, 16. SK Semily.

Vítěz podzimní části soutěže, Jiskra Mšeno B pod vedením trenéra Vladimíra Mařase, kráčí ve šlépějích mšenského áčka, které vybojovalo na podzim první místo v divizi skupiny C.