Podzimní soutěž I. B třídy východ zakončilo Mšeno pod vedením trenéra Davida Ryšavého s třiatřiceti body na špici tabulky.

„Vyhráli jsme 9:0. První poločas skončil 3:0. Druhý byl náročnější, napadl sníh, byl těžký terén. Museli jsme vytáhnout oranžové balóny. Naši kluci jsou ale zvyklí a pohybovali se na sněhu líp. Byli rychlejší. Tak přidali ještě další góly. Hráče jsem prostřídal. Hujer a Janalík dali po třech gólech, což potvrzuje, že se nám rozstříleli i další hráči.“

Mšeno A - Vratislavice, příprava
Rozjeté Mšeno válcuje v přípravě soupeře. Čarostřelec Obršlík dal čtyři góly

Další přátelský zápas naplánoval trenér Ryšavý také proti Viktorii Vestec, která hraje špičku pražské A třídy. „Vyhráli jsme 4:2 a to nás hodně potěšilo, protože v týmu soupeře nastoupili i bývalí ligoví hráči. Bylo to perfektní utkání. Volali nám, že si s námi chtějí zahrát. A pro nás to byl zatím nejlepší soupeř v přípravě. Má ambice postoupit do divize. Přijeli vynikající hráči. Ale vyrovnali jsme se jim. Výsledek odpovídal našemu výkonu. Trénujeme hodně, trochu už byla na našich klukách vidět únava, tak zvolníme. Možná si o víkendu zahrajeme proti Držkovu. Pokud dají mančaft dohromady, potvrdí mi zápas trenér Dvořák. Bylo by super si s nimi ještě zahrát. My makáme dál, zatím nám to střílí. Nejdůležitější ale bude, aby nám to vydrželo do soutěže,“ přeje si kouč Mšena.

To má v plánu ještě další přípravný duel. Jedenáctého března v 15 hodin nastoupí doma proti soupeři z Pěčic.