Pěnčín zvítězil nad Němci a mohl přidat ještě více branek.
Byl od první minuty jasně lepším týmem. Soupeř nestíhal a asi měl v nohách mnoho kilometrů na běžkách. Hned v úvodu utkání vsítil po rohovém kopu hlavou Šedý. Po několika minutách přišly další dvě tutové šance, ale hosté se proměnili ve spalovače. Na hostujícího brankáře nevyzrál Plechatý, Maryško ani Štemberk. Druhou branku přidal po faulu na unikajícího Hartmana z penalty Štemberk.  Hosté téměř neopustili vlastní půlku a zmohli se jen ke střelám z dálky. Do druhé půle nastoupili Kohout, Pelta a Novák. První jmenovaný mohl vsítit hattrick, ale jeho obrovské šance se štěstím pochytal brankář hostů. Na 3:0 zvýšil bodlem Pelta, kdy jeho střelu na přední pustil brankář. Čtvrtou branku přidal zpoza vápna stoper Patka opět po chybě brankáře. Druhou půli se hrálo více nahoru dolu, jelikož drobně polevila koncentrace v obranné fázi.  Tento týden má pěnčínský A tým volno po krátkém tréninkovém bloku. A od pondělí navazuje jíž další tréninkový blok tentokrát se třemi tréninky týdně.

Croswitz - Pěnčín 0:4 (0:2) Branky: Šedý, Štemberk z PK, Pelta, PatkaSestava: Yerasov - Hrnčíř, Patka, Šedý, Ryml - Hartman (Novák), Bína, Maryško, Ráček (Kohout) - Plechatý, Štemberk (Pelta)