„Do mládežnických týmů hledáme kluky i holky. A abychom se mohli každé kategorii více věnovat, pořádáme hned dva nábory do akademie! A hledáme pro akademii také trenéry,“ vzkazuje vedení akademie všem klukům a děvčatům, kterým se líbí fotbal a mají chuť si ho vyzkoušet.

První nábor pro kluky ročníku narození 2016 – 2018 se uskuteční v úterý 30. května přímo na hlavní ploše stadionu Střelnice. Trenéři z Fotbalové akademie Jablonec si náborové odpoledne připravili od 17 hodin. Zástupci FA rádi přivítají s dětmi také jejich rodiče, aby viděli, jak práce trenérů s dětmi vypadá.

Druhý termín náboru, který je připravený pro děvčata, bude ve čtvrtek 8. června od 17 hodin na hřišti v areálu mládeže u ZŠ Mozartova. Do dívčích týmů hledají hráčky zejména z ročníků 2012 – 2018.

Tomáš Kurfiřt  - FA Železný Brod
Kanonýr z Brodu kope do míče díky tátovi. Chce si zahrát v týmu s bráchou

„Pokud máte doma kluka nebo holku, kteří mají rádi pohyb a chtěli by si vyzkoušet hrát fotbal, moc rádi vás na náborech přivítáme. Fotbalová akademie Jablonec má největší mládežnickou základnu v regionu a našim cílem je vychovávat další fotbalové talenty, kteří se postupně mohou dostat až do ligového týmu,“ doporučují trenéři.

Ve Fotbalové akademii Jablonec čeká na děti to nejlepší prostředí. I proto mezi s sebou trenéři uvítají další nové kolegy. „Hledáme trenéry a trenérky, kteří by se rádi chtěli v tomto krásném a zodpovědném řemeslu vzdělávat. Předchozí zkušenosti s trénováním nejsou podmínkou a vše se postupem času naučíte po boku zkušených trenérů, ale také při studiu trenérských licencí. Takže pokud máte rádi fotbal, práci s dětmi a máte chuť se posouvat dál, dejte nám o sobě vědět na e-mail vomacka@fkjablonec.cz,“ vzkazuje ředitel mládežnické Fotbalové akademie Benjamin Vomáčka.