Domácí si přáli ve druhém kole I. A třídy a navíc na svém hřišti vyhrát. V prvním kole o body přišli. Přání se jim ale nesplnilo.


Trenér Jan Řezáč duel s Lomnicí okomentoval slovy: „Potýkali jsme se s marodkou a absencí. Ale na to se nevymlouváme. Na to, že jsme hráli s favoritem soutěže, jsme měli vyhrát. Byli jsme jasně lepší a měli daleko víc šancí než soupeř.“


FC Pěnčín – Lomnice nad Popelkou 0:1 (0:0)


Domácí Pěnčín dostal gól až v 88. minutě. A v poslední minutě utkání už se mu vyrovnat nepodařilo. „V našem týmu byl vidět výkonnostní pokrok, bohužel, jsme ho nedokázali zúročit a využít několik dalších šancí, které jsme měli. Dvakrát jsme šli sami na bránu, ale nic z toho nebylo. Lomnice sice držela balón, ale vyložených šancí měla velmi málo. Až v 88. minutě, když jsme zahrávali rohový kop, hned z protiútoku jsme dostali gól. Je to pro nás zbytečná ztráta bodů, alespoň jeden jsme měli uhrát. Máme co napravovat,“ litoval Jan Řezáč.


Nejen on, ale i hráči byli z prohry zklamaní. Teď jim nezbývá, než se připravit na další utkání, které je o víkendu čeká v Bělé. „A do Bělé jedeme vyhrát,“ zdůraznil jasně trenér Řezáč.


Sestava Pěnčína: Pivrnec, Lang, Hlubuček, Scholz, Dorničák, Vobejda, Barcuch, Záveský, Tokár, Mätzelt, Hušek, Pumrle, Konopásek, Nemyrovskyy,Ondrejčík