S výkonem svého mužstva, po vítězství 3:0 (2:0),  byl Miroslav Procházka tentokrát spokojený. „Bylo to jako přes kopírák, když jsme hráli předchozí zápas s Košťálovem. Gólů jsme mohli dát víc. Ale vítězství venku se cení. Měl jsem radost z herního projevu našich hráčů. A navíc, v tom vedru utkání odmakali, odběhali, odpracovali celých devadesát minut. Dostávali se do šancí. To, že neproměňovali, tak to snad v dalších kolech vynahradí. Po dobrých herních kombinacích jsme se dostávali do šancí. Byl to určitě lepší zápas než v minulém kole,“ řekl k utkání kouč.

PO DEVÍTI LETECH ZPĚT

Za Pěnčín tentokrát nenastoupil Tomáš Čížek ani Adam Pelta, kteří byli s jabloneckou rezervou na utkání ve Velvarech. Ze základu chyběl také Vebr. „Plnohodnotnou náhradu jsem k dispozici měl, v tom nebyl žádný problém,“ dodal Miroslav Procházka.V Semilech devět let jako trenér také působil. Takže po utkání ještě zašel za svými známými. „Byli rádi za tři nula. Trenér Semil má k dispozici mladé hráče. Je to více práce, ale zase dobrá perspektiva. V Semilech mají navíc k dispozici hezký sportovní areál,“ zavzpomínal bývalý semilský trenér.Kouč po vítězném duelu zamířil ještě do Rychnova. S Rychnovskými ho čeká další zápas. Hrát bude tentokrát Pěnčín na domácí půdě.

JEŠTĚ NEDOSTALI GÓL

Obě mužstva jsou zatím bez porážky, takže to bude derby o první místo. A navíc také rodinné derby, oba pánové patří do jedné rodiny. Takže utkání bude určitě zajímavé.„Trochu jsme se už hecovali, samozřejmě s humorem. Zvenku se sice body moc nevozí, ale každé mužstvo může překvapit. My se na utkání nachystáme, jedeme dál naplno. Společně s Martinem si k utkání řekneme něco až po skončení. Vídáme se skoro denně, chodíme spolu i na nohejbal, takže určitě fotbal je naše společné téma,“ dodal pěnčínský trenér Procházka.

Semily – Pěnčín 0:3 (0:2)

Sestava Pěnčín: Franc, Heinrich, Scholz, Vrabec, Mätzelt, Tokár, Štemberk, Hlůže, Hrnčíř, Hartman, Pumrle, Maryško, Kohout, Pivrnec, Ráček, Dědek. Branky: 21. a 40. Heinrich, 47. Hrnčíř.

ŽK: 2:2. Diváků: 89. Rozhodčí: Zlatník.