Desná, účastník I. B třídy východ, přivítala na svojí umělce áčko Mšena. To hraje I. A třídu a v úvodním pohárovém duelu bylo úspěšnější. Hosté vyhráli 3:1.

„Mužstvo Mšena bylo velkým favoritem utkání, hraje o soutěž výš v popředí tabulky. V první půli nás hosté přehrávali, ale naši hráči se snažili být konkurenceschopným mužstvem. Hosté převahu zúročili dvěma brankami. Ve druhém poločase jsme byli Mšenu vyrovnanějším soupeřem, podařilo se nám snížit a měli jsme i šance na vyrovnání, které jsme ale neproměnili. V závěru utkání hosté potvrdili výhru třetí brankou," okomentoval utkání vedoucí týmu Desné Petr Kopal.

„Vyhráli jsme, jsme spokojení. Měl jsem šestnáct hráčů, o poločase jsem pět prostřídal. Desná je bojovný tým, hrála důrazně a bojovně. Byli jsme na tom lépe fyzicky. Náš střelec, Kuba Obršlík, vstřelil dva góly. Zápas jsme odehráli klidu. Už jsme se těšili na utkání, trénujeme od listopadu třikrát týdně. V těchto zápasech chci prostřídat všechny, kteří chodí trénovat. Dnes nastoupil i Svoboda, který nehrál rok pro zranění. Výsledek jsme si pohlídali, vyhráli jsme zaslouženě, měli jsme ještě i další šance, které jsme nevyužili. Pokračujeme dál v přípravě. Vedle poháru ale máme domluvené ještě další přáteláky, v sobotu 10. února například s Harrachovem. A další víkend hrajeme zase už pohár proti Plavům. Nechceme ani jeden víkend stát. Do prvního mistráku odehrajeme sedm přáteláků," okomentoval utkání a přípravu trenér David Ryšavý.

Mohlo by vás zajímat: Hrál za West Ham United i v Chorvatsku. Slovenský reprezentant je už v Jablonci

Zdroj: www.youtube.com