Při pohledu na tabulku okresního přeboru Jablonecka je trenér David Ryšavý i hráči spokojení. Fotbal si parta ve Mšeně chodí hrát pro radost a pro to, že se po zápase všichni sejdou, posedí, proberou, jak se hrálo. 

Soupiska B týmu se příliš nemění. Když je potřeba, pomůžou posily z áčka. Hráči A mužstva, pokud zrovna nenastoupili o víkendu za svůj tým, si okres zahrají rádi. A vůbec to není s pocitem, že hráli jen okres. Ale byly momenty, kdy hrála mužstva v jeden den a béčko si muselo poradit bez posil. A poradilo si. Na podzim bylo v jabloneckém okresním přeboru nejlepší. Velkou posilou byl gólman Miroslav Braniš. A ten v mnoha zápasech zase podržel také A mužstvo.

OP: Smržovka B - Malá Skála.
Fotbálek si dají na Malé Skále i v zimě. Nechtějí mít na jaře kila navíc

„Před naším béčkem musím smeknout, že podzim zvládlo tak výborně. Určitě jsme se nehnali za prvním místem. Hlavně jsme chtěli, aby nás fotbal bavil a abychom se scházeli jak na tréninku, tak na zápasy. A potom si taky ještě společně poseděli. Nedali jsme si za úkol okres vyhrát. O to víc nás zatím první místo potěšilo. Když se vyhrává, chodí se na tréninky a zápasy hned líp. První místo jsme nečekali. Půjdeme dál zápas od zápasu,“ okomentoval vítěze okresního přeboru jeho trenér.