Na turnovské „umělce„ se v dalším kole Zimního poháru FAČR - LKFS střetly celky Sedmihorek a Sokola Pěnčína. A byly to Sedmihorky, kdo do zápasu vykročil lépe a kdo zpočátku diktoval tempo hry. Hrálo se více na polovině Pěnčína, ten jen sporadicky, ale nebezpečně vyrážel do rychlých protiútoků.

Sedmihorky pak ze svého tlaku vytěžily vedoucí branku ve 28. minutě, když se krásnou střelou z hranice pokutového území trefil Matěj Randák. Jenže po vedoucí brance jako by se tým Sedmihorek zatáhl zpět a přenechal na poslední desetiminutovku první půle iniciativu Pěnčínským.

KP: Pěnčín A - Sedmihorky.
Trenér Sedmihorek: Podzim se nám nepovedl. Na jaře to musíme napravit

A stejně tak tomu bylo i v druhém poločase. Naopak Pěnčín se tlačil do útoku a Sedmihorky se snažily o rychlé kontry. Oběma týmům ale scházelo více klidu a přesnosti v koncovce. Aktivní Pěnčín se nakonec v 85. minutě dočkal vyrovnání, když se prosadil Tomáš Schmeiler. Do závěrečného hvizdu pak již ke změně skóre nedošlo a zápas tak skončil zaslouženou remízou.

FK Sedmihorky : TJ Sokol Pěnčín 1:1 (1:0)

„Náš jediný gól dal Randák. Pěnčín hrál slušně. My jsme nebyli efektivní, předržovali jsme míče místo abychom rozehráli. Pěnčín měl víc šancí. Náš výkon byl chabý a špatný. Po zápase jsme si řekli, že tímto způsobem hrát nemůžeme. V úterý máme další zápas proti Turnovu B a musíme k utkání přistoupit úplně jinak. Nebyl jsem vůbec s naším výkonem spokojený," okomentoval duel trenér Sedmihorek Pavel Šafář.