Začátek populární tipovací soutěže čtenářů Deníku s názvem TIP liga se letos na jaře, bohužel, odkládá. Zatím na neurčito. Důvod je zřejmý: šíření koronaviru a s tím související odklad fotbalových zápasů profesionálních, ale i amatérských soutěží.
V Tip lize teď zkrátka není co tipovat. „Všem věrným hráčům a našim čtenářům se omlouváme, ale z logických důvodů jsme museli k tomuto kroku přistoupit,“ vysvětlil Petr Koděra, zástupce ředitele redakcí Deníku.
Dodal, že pokud by se v průběhu jara soutěže rozjely, odstartuje i Tip liga. „Zvolili bychom nejspíše kratší variantu hry na méně než tradičních třináct kol. O všem budeme na našich stránkách informovat,“ řekl Koděra.
Tip liga je oblíbená soutěž, v níž se tipují zápasy především krajských a okresních fotbalových soutěží.
Hráči mohou vyhrát mnoho skvělých cen. Každý okresní vítěz získá dres české fotbalové reprezentace a sázenku od společnosti Fortuna za jeden tisíc korun.
Nejlepší hráč v každém kraji navíc vyhraje ještě sázenku Fortuny za pět tisíc korun. A pro vítěze soutěže týmů máme v každém okrese připraven třicetilitrový sud piva Gambrinus. (red)