Trenér Miroslav Procházka: „Hráli jsme se soupeřem z krajského přeboru. Myslím, že se na takový fotbal v podání obou týmů dalo koukat. Bylo nás dost, mohl jsem prostřídat víc hráčů. Výsledkem možná mohla být remíza. My jsme poslední dva góly dali v 86. a 88. minutě. Soupeř hrál dobře, výkon byl z obou stran vyrovnaný. Ale byl jsem spokojený, potěšila mě z naší strany solidní kombinační hra. To, co bychom chtěli hrát, se už konečně projevuje. Je vidět zkušenost některých hráčů, třeba Vomáčky a Huška. Ti dají hře určitý řád a mladí běhají. Tak by to mělo být kombinačně dobrý. S tímhle zápasem jsem spokojený.“

Šancí měli naši dost 

Domácí Jiskra Mšeno vstoupila do přípravného utkání aktivně a vytvořila si několik šancí. Poté po jednoduché ztrátě z brejku inkasovala. Následně srovnal z rohu Vokáček, kdy míč dobře prodloužil na přední tyči Hrnčíř. Jiskra opět měla několik šancí. Ale pokus Pelty vychytal gólman Jičína, šanci Hartmana zastavil offside a další pohlednou akci Maryško gólem nezakončil.

Do druhé půle Jiskra vystřídala a otěže převzal Jičín, který ze svých šancí branky vytěžil pouze 1 branku po nedůrazu v obraně a bylo to naopak Mšeno, kdo vícekrát udeřil. Aktivní Vébr se zpoza šestnácky opřel do odraženého míče, který skončil v síti a bylo vyrovnáno.

Následně se po přímém kopu Maryška dostal k hlavě skvěle nabíhající Hrnčíř a otočil skóre ve prospěch domácích. V posledních minutách zápasu se po centru Poura dostal do zakončení hlavou stoper Krámský a přesto, že jako jediný hráč domácích měl kulich, se nemýlil a zvýšil na 4:2.

FK Jiskra Mšeno - FK Jičín 4:2 (1:1)
Branky: Vokáček, Vébr, Hrnčíř, Krámský
Sestava: Zachoval Hrnčíř (Ryšavý) Vomáčka Hušek (Ráček) Krámský Hartman (Džmura) Maryško Pour Vébr Pelta Vokáček (Novotný)