Trenér Vodička byl po posledním zápase s Náchodem, které tým sehrál na domácím hřišti (7:0) spokojený nejen se závěrečným utkáním, ale s celou sezónou.

ZASLOUŽÍ SI ODPOČINEK

„Určitě budeme mít posezení, dokopnou, rozlučku s mistrovskými zápasy. Trénujeme ale do konce listopadu. Pak si kluci zaslouží si od fotbalu trochu odpočinout, mají svá zaměstnání, svůj další život. Do fotbalu dali všechno a za to jsem rád. Trénovat začínáme 7. ledna.“

Začátek sezóny nebyl pro jeho svěřence zrovna optimistický. Na otázku, který soupeř jim dal nejvíce zabrat, odpověď znal hned. „Kdo tady byl na zápase s Velkými Hamry, tak viděl, že byly lepší. Taková utkání jsou. A my jsme ho zvládli. Naše skupina je opravdu těžká a určitě tak se sedmi mančafty nevíte, jak to bude probíhat, protože jsou velmi vyrovnané. Vždycky je to na optimální formě, jakou zrovna mančaft má. A my jsme to v závěru soutěže zvládli. A za to jsem hodně rád,“ uvedl kouč divizního Mšena.

Poslední duel s Náchodem si zahráli s chutí. Výkon soupeře trenér Vodička hodnotit nechtěl. Ale zdůraznil, že, když se prohrává vysoko už v poločase, tak se pak hraje vždycky špatně. „Se sezónou jsme spokojení. Je těžké si před ní říkat, na kterém místě chceme skončit. Žádné mužstvo není hloupé. A už vůbec v téhle soutěži. Naše skupina je těžká, jmenovat mohu například Čáslav, Benátky a další, mají svoji kvalitu,“ připomenul trenér.

MUŽSTVO JE KVALITNÍ

Září Mšenu nevyšlo. „Kluky jsem uklidňoval, že to určitě přijde. A přišlo. Náš tým má taky svoji kvalitu a potvrdil to,“ argumentoval Vodička. Jak uvedl, do jarní sezóny hledat posily nebudou. „Dlouho jsme kolem mančaftu s Adamem Peltou chodili a dávali jsme ho dohromady. Jsme rádi za ty hráče, které jsme přivedli. Potřebujeme hlavně, aby byli Čížek, Štajner a Hušek zdraví. A ti mladí, aby se k nim přidali.“