Jistý vítěz divizní skupiny C trochu obměnil sestavu a nezačal špatně ani na hřišti ohroženého Náchodu. Už v 5. vyslal do šance Štajner Daníčka stihl zakončit, ale brankáře domácích neohrozil. Ve velké šanci zklamal následně i zkušený Štajner. Gólem skončila až třetí jablonecká šance, po čtvrthodině hry trkl ideální centr Skuhravého z levé strany ke vzdálenější tyči hlavou Hušek a Mšeno šlo do vedení. Gól jim sudí neuznal.

XX. ročník turnaje, který je jedním z největších v České republice pro kategorii U7. V Jablonci se ho zúčastnilo 24 týmů.

K obávané střele z dálky napřáhl Čížek a jeho projektil nebyl daleko od gólového úspěchu. Náchod poprvé zahrozil po půlhodině hry. Na opačné straně mohl přidat druhou branku Jiskry Daníček, ukázkově se zbavil dvou obránců, ale při zakončení mu rozhodčí pískl faul na brankáře Hladíka a gól tak neplatil. Domácím se povedlo vyrovnat z nenápadné akce těsně před odchodem do šaten. V druhé půli si Jiskra mohla vzít vedení zpátky. Na závěr ukázkové kombinace poslal Štajner míč na Huška, ten nohou ale trestuhodně přestřelil. Huškovi se povedlo skórovat v 61. minutě a jablonecký útočník strhl vedení Mšena na 1:2.

DOMÁCÍ DÁL ÚTOČILI

Náchod ale ani přesto nesložil zbraně a za dalších deset minut vyrovnal. Jahoda z poloviny hřiště viděl povyběhnutého Zoula a zkusil ho přelobovat, brankář Jablonce stihl ještě míč z podbřevna vyrazit, balon ale dorazil do sítě Pavlíček a bylo srovnáno na 2:2. Dobrou střelu kapitána Váni zlikvidoval gólman Hladík. Zřejmě rozhodující moment zápasu přišel osm minut před koncem, přečíslení Housera s Krejčíkem gólem neskončilo a Mšeno vzápětí tvrdě platilo.

Biker Tomáš Slavík.
Slavík vyhrál opět Fort William, finálové rozjížďky i celý závod

V 86. minutě zahrál Hlava výborně trestný kop přes zeď a strhl vedení na stranu Náchodu. Za další dvě minuty domácí využili domácí brejkovou situaci, při které Hlava přehodil Zoula a zvýšil na 4:2. Nic na výsledku nezměnila ani závěrečná šance Čížka na opačné straně, která rozvlnila jen boční síť. Vodičkův tým si před závěrečným kláním, které hraje 8. června od 10.15 hodin doma, a také před domácí rozlučkou s vydařenou sezonou připsal šestou porážku v celém ročníku v řádné hrací době.

FK Náchod - FK Jiskra Mšeno 4:2 (1:1)
Branky: 45. Moravec, 71. Pavlíček, 86. Hlava, 88. Malý 15. a 61. Hušek
Sestava: Zoul Štěpánek, Koblížek, Váňa, Skuhravý Hartman (49. Helm), Rozkovec (56. Houser), Štajner (79. Munzar), Čížek, Daníček Hušek (65. Krejčík)