Místní stará garda vyzvala k derby jabloneckou starou gardu FK. A že se proti sobě postavily „staré“ gardy nebylo vůbec znát. Nejlepším střelcem duelu se stal Tomáš Čížek. V loňské sezóně oblékal dres FC Pěnčín. Tentokrát mu ale nadělil hned tři góly.Hattrick vás prý bude stát dost peněz, znělo mezi fanoušky.

Kolik to bude?

Tak to ještě nevím. Na to neumím odpovědět.

Jak se vám dnes na Pěnčíně hrálo?

Bezvadně. V takové sestavě jsme se s klukama nesešli už hodně dlouho. Myslím, že bylo vidět, že na hřišti hrají samí fotbalisti. Některým už to sice tolik neběhá, ale hrát fotbal vždycky uměli a umí stále. Bylo super se takhle vidět a společně si zahrát.

Jak si udržujete tak výbornou fyzičku, mladší mají co dělat, aby vám na hřišti stačili. Všude, kde hrajete, dáte většinou gól. A ne jeden.Možná to jsou geny. Nijak extra se neudržuju. Prostě se mě to drží.

Teď zastáváte post asistenta trenéra… s nimi si zahrajete?

Občas se s klukama zapojím do hry. Pořád to nějaký pohyb je, není to jenom o trénování.Hrajete za Držkov I. B třídu…Ano, hraju v Držkově. Času teď bude míň, ale když to půjde, tak si s klukama rád půjdu zahrát.

Co vás teď čeká s áčkem FK?

Začali jsme kondiční přípravu a teď budeme muset kluky proškolit, aby věděli, co budeme chtít hrát, musíme jim všechno ukázat. Vlítneme do další přípravy a věřím tomu, že se zvedneme a že to bude lepší než loni.Jak se vám jeví nové posily ze Sparty, z Plzně…Je vidět, že to jsou fotbalisti, bude záležet na nich, jak zapadnou. Ale vypadají výborně. Bude to v pohodě.