Jiskra Mšeno B - SK Semily 4:1 (2:0)

Celý první poločas byl zcela v režii jeho týmu. Již v úvodní čtvrthodince mělo Mšeno možnost několikrát skórovat, ale do vedení dostal domácí po skvělém vyvezení míče Huškem až Brož v 19.minutě. Do poločasu náskok navýšil Krejčík, když zužitkoval příhru Hartmana. „I v úvodu druhé půle jsme měli další tutovku, ale branku jsme naopak dostali my v 56. minutě. Hned o minutu později však Krejčík zvýšil na 3:1. Řadu dalších šancí nám vychytal semilský brankář,“ dodal k zápasu Vladimír Mařas.

I. B třída. Rychnov - Bozkov 2:3 (0:2).

V jedné tutovce Semil nepřipustil změnu skóre ani domácí brankář Polák, a tak výsledkovou podobu udělal v 81. minutě nekompromisně Jiroušek.

Sestava Mšena B: Polák - Hýř (70 Demín), Škvor (53 Pešat), Hušek, Krámský - Hartman (78 Pařík), Novotný (64 Mätzelt), Samko, Brož (83 Bradel), Jiroušek - Krejčík.