Byla to spravedlivá remíza. Držkov remizoval s Velkými Hamry B

Jablonecko – Po začátku utkání I. B třídy se hosté dostali rychle do vedení. Domácí na to dokázali zareagovat o dvě minuty později a vyrovnali.

12.9.2018

Ilustrační fotoFoto: Archiv Deníku

Držkov – V. Hamry B 4:4

Po celou dobu bylo utkání vyrovnané se šancemi na obou stranách. Držkovští se dokonce dostali do vedení, ale to jim dlouho nevydrželo a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Stejně jako začátek utkání, tak start druhého poločasu měli Držkovští mizerný a opět inkasovali. Po několika šancích na obou stranách se podařilo domácímu týmu znovu vyrovnat a o chvíli později i dostat do vedení. Hosté poté ještě zvýšili aktivitu a osm minut před koncem utkání vyrovnali. Poté se snažily oba celky urvat vítězství na svoji stranu, ale když co branku domácích pro ofsajd rozhodčí neuznal, skončilo pohledné utkání spravedlivou remízou.

Držkov B – Lučany B 2:1

Na začátku zápasu se ani jednomu týmu příliš nedařilo a v zakončení to bylo vidět. Ovšem během hry se dostávala obě mužstva do větších příležitostí. Poločas však skončil bez branek.

Ve druhé půli měli více šancí hosté z Lučan, ale jejich koncovka byla tragická. Když už střela mířila na bránu, tak pouze do tyče nebo do připraveného Pěničky. V 82. minutě po rychlém protiútoku utekl střídající Paldus a dostal domácí do vedení. Hostům se podařilo v 90. minutě vyrovnat a vypadalo to, že utkání skončí remízou. Nicméně tomu tak nebylo. Po úniku Palduse po pravé straně a přesné nahrávce před branku rozhodl o výhře domácích Balatka.

12.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 12 200 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Kompletace platových dílů pro interiér a exteriér osobních aut, Výhody - stravné, bonusy, příspěvek na ubytování, Hlásit se telefonicky na tel: 774 152 019 - pan Hetsyanyn, volat denně 8-15h nebo osobně na adrese Lidická 653/6, 466 01 Jablonec v době od 8 do 15h. Pracoviště: Kompresorna, s.r.o. - akt plastikářská technologie čechy, spol. s r.o., Želivského, č.p. 4599, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Mykola Hetsyanyn, +420 774 152 019. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 20 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů). Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Kuchař/ka - pizzař + vaření balkánských jídel., Místo výkonu práce: Anenská č.p. 988/3, 466 01 Jablonec nad Nisou 1, Hlásit se telefonicky, nebo osobně v době od 11.00 do 15.00 hod.. Pracoviště: Franko & lukas, spol. s r.o., Anenská, č.p. 988, 466 01 Jablonec nad Nisou 1. Informace: Karaqi Luke, +420 721 903 411. Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Soustružník a frézař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplní práce je obsluha kovoobráběcích strojů v pozici soustružník a frézař. Požadujeme vyučení v oboru. Nabízíme dlouhodobý pracovní poměr, zajímavou a různorodou práci při stavbě a úpravě vlastních strojů, mzdu úměrnou výkonu. Firma poskytuje mimo jiné příspěvek na dopravu, stravování, více dnů dovolené a další benefity.. Pracoviště: Technosklo, společnost s ručením omezeným, 468 24 Držkov. Informace: Petr Lukšan, +420 483 346 406,607 935 340. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 12 200 Kč Obsluha průmyslových robotů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 30. Poznámka: - zaměstnanecké výhody - příspěvek na bydlení, Hlásit se osobně na adrese Belgická 4727/17, Jablonec, každý pátek 10-12h. Pracoviště: Vs personal s.r.o. - ti automotive ac, Belgická, č.p. 4727, 466 05 Jablonec nad Nisou 5. Informace: Ludmila Jilemnická, +420 800 484 848.

Gólová paráda Sarra z Rennes v utkání proti Jablonci.

Pech! Jablonec při premiéře v Evropské lize padl gólem z penalty v nastavení

Zápasy s Vrchlabím mají svůj zvláštní náboj a ne jinak to bylo tentokrát.
15

Na největší atletické akci nebudou domácí chybět

Jablonec nad Nisou – Největší letošní atletickou akcí bude víkendové Mistrovství České republiky žáků a žákyň, které se koná v Jablonci na stadionu Střelnice. Závodů se zúčastní skoro 600 mládežníků ze 120 oddílů České republiky. V kategorii žáků je na programu 17 disciplín a žákyně absolvují 15 disciplín.