Držkov – V. Hamry B 4:4

Po celou dobu bylo utkání vyrovnané se šancemi na obou stranách. Držkovští se dokonce dostali do vedení, ale to jim dlouho nevydrželo a do kabin se tak odcházelo za nerozhodného stavu. Stejně jako začátek utkání, tak start druhého poločasu měli Držkovští mizerný a opět inkasovali. Po několika šancích na obou stranách se podařilo domácímu týmu znovu vyrovnat a o chvíli později i dostat do vedení. Hosté poté ještě zvýšili aktivitu a osm minut před koncem utkání vyrovnali. Poté se snažily oba celky urvat vítězství na svoji stranu, ale když co branku domácích pro ofsajd rozhodčí neuznal, skončilo pohledné utkání spravedlivou remízou.

Držkov B – Lučany B 2:1

Na začátku zápasu se ani jednomu týmu příliš nedařilo a v zakončení to bylo vidět. Ovšem během hry se dostávala obě mužstva do větších příležitostí. Poločas však skončil bez branek.

Ve druhé půli měli více šancí hosté z Lučan, ale jejich koncovka byla tragická. Když už střela mířila na bránu, tak pouze do tyče nebo do připraveného Pěničky. V 82. minutě po rychlém protiútoku utekl střídající Paldus a dostal domácí do vedení. Hostům se podařilo v 90. minutě vyrovnat a vypadalo to, že utkání skončí remízou. Nicméně tomu tak nebylo. Po úniku Palduse po pravé straně a přesné nahrávce před branku rozhodl o výhře domácích Balatka.