Velké Hamry A – Horky nad Jizerou 1:0 (1:0)

Asistent trenéra Rudolf Říha k zápasu řekl: „V prvním poločase jsme měli stálou převahu a po pěkné akci se nám z toho tlaku ve 26. minutě podařilo dát branku, když Radzinevičius dal na 1:0. Náš tlak trval celou první půli. Soupeř zahrozil ve 40. minutě nebezpečnou šancí. Z brankové čáry ale zachránil situaci Šedý.“

Ve druhém poločase se hra na hamrovském hřišti vyrovnala. Několikrát podržel domácí tým brankář Kobachidze. „Pak už jsme si ale situaci pohlídali a zápas dovedli do vítězného konce,“ zakončil hodnocení asistent trenéra Rudolf Říha.

Hamrovští měli ještě několik dalších šancí, z jedné, při které nebezpečně hlavičkoval opět Radzinevičius, byli hosté rádi, že situaci zvládli a balón na poslední chvíli na brankové čáry jeden z hostujících hráčů vykopl. „Tomas Radzinevičius je naší velkou oporou, jsme s ním spokojení, je to profík, maká, je na něj spolehnutí,“ vyjádřil se k nejlepšímu střelci týmu asistent Říha.

Hamry si trochu oddychly, ale vědí, že vyhráno ještě nemají. Tabulka divizní skupiny C je velmi vyrovnaná. „Nevozíme body zvenku, jak jsme byli zvyklí na podzim. Doma jsme ale i na jaře stoprocentní. Ale, když to takhle vydrží a budeme vyhrávat doma, tak to bude dobrý. Střed tabulky nebo lepší průměr určitě chceme vybojovat,“ připomenul plány týmu Rudolf Říha.

Sestava Hamrů: Kobachidze, Macháček, Černý, Šedý, Šidlo, Linka Vencbauer, Kováčik, Rudolf, Dorničák, Radzinevičius, Soukup, Žitka, Barchuch, Štětkář, Vítkovič, Kratochvíla, D. Štětkář.
Branka: 26. Radzinevičius