Ve 20. minutě vedl Jablonec/Železný Brod už 2:0 po brankách Cejchana. Jak se říká: Vedení 2:0 je zrádné. A to také nastalo a do šaten se šlo za stavu 2:2.

Druhá půle se začala hrát pod taktovkou Turnova, ale z velké převahy gól nepadl a naopak po rychlé akci po křídle a následném centru se trefil Kurfiřt na 3:2 pro hosty. Poté se hra vyrovnala a šance měla obě mužstva.
V 70. minutě,po samostatné akci a střele z rohu vápna na vzdálenější tyč branky Turnova, přidal čtvrtou branku Petrovciy a hosté se mohli pomalu radovat.

V 78. minutě Turnov sice snížil, ale k vyrovnání a pro Turnov potřebnému obratu už to nevedlo. Společné mužstvo FK Jablonec/Železný Brod se stalo vítězem soutěže kategorie U17 Libereckého kraje.

"Veliké poděkování náleží všem fanouškům jak z Turnova, tak příznivcům hostů. Návštěva sto dvaceti diváků na zápase dorostu je více než slušná. Děkuji všem, kteří klukům k takovému vítězství dopomohli, počínaje Adamem Peltou a konče panem Vomáčkou, Mičkou a oběma trenéry.  Klukům přejeme hodně dalších sportovních úspěchů," řekl za FK Železný Brod  Josef Kurfiřt.