Držkov - Přepeře B 18:0 (8:0)

Hosté z Přepeř nastoupili k utkání pouze v deseti hráčích, čehož již ve čtvrté minutě využil Just a dostal Držkov do vedení. Hosté se sice snažili, ale převaha jednoho hráče v poli byla znatelná. Držkov převahu využil a do konce poločasu se trefil ještě sedmkrát. Po změně stran pokračovali domácí  i nadále ve svém snažení a během druhé půle dali ještě o dvě branky víc, než v půlce první. Domácí celek tak deklasoval soupeře 18:0 a upevnil si první místo v soutěži.

Držkov B - Kokonín 3:3 (2:0)

Začátek utkání byl vlažný na obou stranách. Hrálo se od vápna k vápnu a ani jeden z celků si nevytvořil vážnější šanci. V patnácté minutě se však uvolnil domácí Kratochvíla a vstřelil vedoucí branku. Hosté po vstřeleném gólu zvýšili aktivitu, ale k pořádnému zakončení se nedostali. Domácí tým se v závěru první půle dostal do dvoubrankového vedení, když z penalty zvyšoval Kratochvíla.

Do druhé půle nastoupili hosté s odhodláním výsledek utkání změnit a zvýšili důraz. To se jim vyplatilo a dokázali snížit a později vyrovnat. Držkov v závěru utkání vstřelil třetí branku, ale i na tuto situaci dokázali host reagovat a opět vyrovnali. V samotném závěru utkání měl vyloženou šanci domácí Gvušč, který však v koncovce selhal a branku soupeře minul. Bojovné utkání tak skončilo zaslouženou remízou.