Hrající trenér Petr Volek věří, že jaro bude lepší a zadaří se poposkočit na vyšší příčky tabulky.

„Začátek sezóny byl dobrý, scházeli jsme se, trénovali. Pak přišla zranění a nevyhnula se ani klíčovým hráčům. Špatně jsme se dávali dohromady, někteří hráli i se zraněním, abychom mistráky odkopali a nemuseli jsme žádný odkládat na jaro. Někteří hráči k tomu mají ještě náročné zaměstnání, mají služby, směny u hasičů nebo policie. Když se pak všechno sešlo, tak to nebylo před víkendovým zápasem jednoduché dát se vůbec dohromady,“ popsal situaci kouč.

Volejbalisté Malé Skály.
Druhé volejbalové lize skupiny B vládne Hronov. Maloskalští jsou druzí

Podzim zakončila Malá Skála remízou 1:1 s béčkem Hodkovic. „V prvním poločase jsme měli více ze hry my, vedli jsme, ale nevyužili jsme šance. Ve druhé půli soupeř vyrovnal a pak už se stav nezměnil. Poslední zápas hodně ovlivnilo nepříznivé počasí a špatný terén,“ zhodnotil závěrečný duel trenér.

OP: Plavy B - Kokonín, ilustrační
Titul mistra podzimu bere béčko Mšena. Druhý Josefův Důl zažil parádní sezónu

I přes nepřízeň fotbalového osudu ale fotbal na Malé Skále žije a přes zimní přestávku se určitě dá dohromady. „Přežíváme, ale hrajeme,“ prohlásil Petr Volek a dodal, že scházet se budou dobrovolně, i přes zimu, dál v hale, aby si zahráli alespoň fotbálek a trochu pohlídali kondičku. „Takže kvůli tomu, abychom po Vánocích nebyli jako koule,“ zdůraznil s úsměvem.