Početná obec fanoušků obou týmů a obsazená místa ve stínu slunečníků u místního bufetu vytvářely pohodovou atmosféru. A nebyla nouze ani o branky. V jejich střílení nakonec byli pilnější hosté z Lučan, kteří na tři góly ve své síti odpověděli pěti přesnými trefami. Odjížděli tak domů spokojenější než domácí, ale určitě se stejnou chutí zahnat žízeň a oslavit konec sezony.

„Měli jsme poslední dvě kola problémy se sestavou. Jak v Hamrech, tak proti Lučanům jsme se jen tak tak sešli. Máme úzký kádr, a když nám dva hráči vypadnou se zraněním a dva dají přednost hudebnímu festivalu, tak je to problém a projeví se to na výkonech týmu,“ řekl k situaci trenér Albrechtic Jakub Chroustovský.

ZAČÁTEK BYL HOSTŮ

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se ujali vedení 1:0 po brance kapitána Kohouta. Po 20 minutách domácí přeskupili své řady. Hra se od této chvíle vyrovnala. Albrechticím vyšla akce na pravé straně, kde vyrovnal na 1:1 domácí Vávra. Do konce poločasu měly oba týmy několik akcí, ale nevyužily je.

PADLA TAKY ČERVENÁ

Začátek druhé půle domácím nevyšel a v 54. minutě dostal za faul druhou žlutou kartu a následně červenou domácí Bělina. Z následného trestného kopu zvýšil na 2:1 hostující Röschl. Domácí i v deseti hráčích chtěli vstřelit branku a povedlo se to opět Vávrovi. Poté se měnilo skóre, kdy hosté zvýšili na 3:2. Albrechticím se ještě podařilo vyrovnat domácím Bělohlávkem na 3:3.

MAKALI LÍP V DESETI

Začaly jim ale docházet síly a pramenil z toho čtvrtý gól do domácí sítě. V posledních minutách vrhli jejich hráči i v deseti všechny síly do útoku. Vyrovnat na 4:4 se nepodařilo.