Početná obec fanoušků obou týmů a obsazená místa ve stínu slunečníků u místního bufetu vytvářely pohodovou atmosféru. A nebyla nouze ani o branky. V jejich střílení nakonec byli pilnější hosté z Lučan, kteří na tři góly ve své síti odpověděli pěti přesnými trefami. Odjížděli tak domů spokojenější než domácí, ale určitě se stejnou chutí zahnat žízeň a oslavit konec sezony.

„Měli jsme poslední dvě kola problémy se sestavou. Jak v Hamrech, tak proti Lučanům jsme se jen tak tak sešli. Máme úzký kádr, a když nám dva hráči vypadnou se zraněním a dva dají přednost hudebnímu festivalu, tak je to problém a projeví se to na výkonech týmu,“ řekl k situaci trenér Albrechtic Jakub Chroustovský.

ZAČÁTEK BYL HOSTŮ

Do utkání vstoupili lépe hosté, kteří se ujali vedení 1:0 po brance kapitána Kohouta. Po 20 minutách domácí přeskupili své řady. Hra se od této chvíle vyrovnala. Albrechticím vyšla akce na pravé straně, kde vyrovnal na 1:1 domácí Vávra. Do konce poločasu měly oba týmy několik akcí, ale nevyužily je.

Ilustrační foto.
Soutěž končí, na jaře tipovali na Jablonecku hráči dvaceti obcí

PADLA TAKY ČERVENÁ

Začátek druhé půle domácím nevyšel a v 54. minutě dostal za faul druhou žlutou kartu a následně červenou domácí Bělina. Z následného trestného kopu zvýšil na 2:1 hostující Röschl. Domácí i v deseti hráčích chtěli vstřelit branku a povedlo se to opět Vávrovi. Poté se měnilo skóre, kdy hosté zvýšili na 3:2. Albrechticím se ještě podařilo vyrovnat domácím Bělohlávkem na 3:3.

MAKALI LÍP V DESETI

Začaly jim ale docházet síly a pramenil z toho čtvrtý gól do domácí sítě. V posledních minutách vrhli jejich hráči i v deseti všechny síly do útoku. Vyrovnat na 4:4 se nepodařilo.