Albrechtice – Smržovka 6:3 (2:1)

Domácí se museli vyrovnat s nepřítomností dvou hráčů základu a trenér musel zamíchat sestavou pro tak důležitý domácí zápas. Byly to Albrechtice, které měly začátek hry pod kontrolou. V 6. minutě domácí brankář Žanta chytil tutovou šanci. Ve 29. hosté šli do vedení, když po střele Hrabánka se míč od tyče odrazil do branky domácích. Ti ke konci první půle zvýšili tlak a to se jim to vyplatilo. Po rohu se hlavou trefil Hradecký.

Po úniku Štěpničky, který byl faulován ve vápně, nařídil hlavní rozhodčí pokutový kop. A ten proměnil opět Hradecký. Do kabin se šlo za stavu 2:1 pro domácí. Ve druhé půli nastal veliký obrat pro domácí mužstvo. „Ve 48. minutě Sedlák uvolnil Purma, který s přehledem zvýšil na 3:1. V 50., po centru do vápna, hlavou zakončil opět Purm na 4:1. Za tři minuty Štěpnička uvolnil Sedláka a ten navýšil na 5:1 pro nás,“ popsal situaci na hřišti vedoucí domácího týmu Jiří Krumbholz.

V tuto chvíli to vypadalo na debakl hostů. Domácí jakoby byli s tímto náskokem spokojení, začali chvilkami vytvářet chyby. A hosté to využili a Klausem snížili na 5:2. Hned na to se dvakrát vyznamenal brankář Žanta, který tým podržel.svými výkony. V 78.minutě Zelinka uvolnil pěkným pasem Purma a ten sám v klidu přehodil brankáře na navýšil na 6:2.

V samém závěru utkání, v 86.minutě, se pěkně ve vápně uvolnil Frydrych a doladil skóre tohoto derby na 6:3 pro domácí tým. "Myslím,že početná skupina domácích fanoušků byla spokojená, fandové neustále hnali domácí hráče za vítězstvím. Toto utkání bylo také odehráné velmi slušně a dobře jej řídil rozhodčí Mizera," vyhodnotil duel albrechtický vedoucí týmu Jiří Krumbholz. Nejlepší hráč derby byl albrechtický Marek Purm, který vstřelil tři góly, dva za domácí dal Jakub Hradecký.

Albrechtice: Žanta - Vávra, Zelinka, Bělina,Hradecký - Štěpnička, Berndt, Pipek, Sedlák - Purm, Šíma
Smržovka: Burianek - Beránek, Kobr, Patočka, Sucharda,Nič D. (50.Koňák), Frydrych, Hrabánek, Klaus, Nič P. (75.Hásek), Štěpánek.
Diváků: 120