Zaplněnému stadionu v Josefově Dole se představili borci jako je Antonín Panenka, Ladislav Vízek, František Straka, Ivan Hašek, Václav Koloušek a další. Borci, kteří již dávno ukončili své učinkování na fotbalových stadionech a některým přibyla i kila, potvrdili, že fotbal hrát nezapomněli, že ho mají pod kůží a hlavně v noze.

Sigi, bývalý vynikající útočník, tentokrát nastoupil na postu brankáře. Dlouho tam ovšem nevydržel, pro zranění musel odstoupit. Diváci viděli vynikající show se spoustou gólů.  Střelecky vynikal Hašek, který předváděl obdivuhodné výkony v parném podvečeru. Po utkání nebralo konce focení. Na řadu přišla také autogramiáda. Prostě v Josefáči si milovníci fotbalu přišli na své. Dorazili v hojném počtu. 

Za domácí tým vedoucí Zdeněk Miksa: „Byla to přehlídka internacionálů, přijeli Panenka, Vízek, Straka, Novotný, Zelenka, Hrdlička, Siegl a další. Zápasu předcházel tenisový turnaj, kterého se zúčastnili i naši fotbalisté. Potom si dali fotbálek, hosté vyhráli 11:10. Diváci viděli spoustu dobrého fotbalu. Hráli jsme s nimi poprvé a bylo to dobrý. Naši se celkem naběhali, než jim internacionálové půjčili míč. Bylo vidět, že si umí nahrát a že fotbal nezapomněli. Ale celkově to bylo vyrovnané utkání."