Velké Hamry - Slatiňany 2:2, PK: 4:1

Domácí měli ještě další šance, které se jim ale zúročit nepodařilo. Tři tutové brankové příležitosti byly jen krůčkem k tomu dát uklidňující gól na 2:0.

Od 30. minuty se hra ale na obou stranách vyrovnala. „Myslím si, že jsme mohli ale klidně vést i 4:0,“ vyhodnotil situaci na hřišti Josef Hnídek. Do druhé půle vstoupil jeho tým zase aktivně, nechyběly závary před brankou a další šance. „Bohužel se nám nepodařilo dát gól. Po chybě v rozehrávce jsme naopak dostali na 1:1. Za devět minut jsme ale dali branku z pokutového kopu, který rozhodčí odpískal za faul na Jaroslava Rudolfa,“ uvedl trenér.

Za pět minut na to ovšem soupeř vyrovnal na 2:2. I tak to ale bylo jednoznačné utkání pro domácí mužstvo. Na řadu přišly penalty, ve kterých exceloval hamrovský brankář Koba Kobachidze. „Náš gólman nás hodně podržel. Chytil tři penalty. Získali jsme dva body a byli jsme za takový výsledek rádi.“ Hamrovským se v divizi daří. Trenér je spokojený. „Když by mi někdo před rokem řekl, že budeme mít v tuto dobu čtrnáct bodů, nevěřil bych.“

Sestava: Kobachidze, Barcuch, Černý, Macháček, Šidlo, Šedý, Linka, Kováčik, Rudolf, Mihálik, Radzinevičius, Vencbauer, Štětkář, Vítkovič, Soukup, Žitka, Dorničák, J. Štětkář.