Jak zápas hodnotíte, jak se vám hrálo?
Zápas hodnotím velmi pozitivně, jelikož jsme navázali na jarní neporazitelnost. Věděli jsme, že nás bude čekat náročné, soubojové utkání na nerovném terénu. Od první minuty zápasu jsme plnili to co jsme si v kabině řekli. Soupeře jsme aktivně napadali což nám přinášelo mnoho šancí. Jednu se nám podařilo vyřešit krásnou kombinací a gólem do prázdné branky. O pár minut jsme zvýšili na 2:0 z rohového kopu a šli jsme do druhého poločasu s náskokem. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme chtít vstřelit co nejdříve třetí gól a rozhodnout tím zápas což se nám podařilo a po chybě obránce a následném úniku na brankáře zvýšili na 3:0. Poté jsme obměnili většinu týmu a hosté snížili na 3:1. Na konci utkání po jasném faulu hostujícího hráče byl nařízen pokutový kop a následné zvýšení stavu na konečných 4:1.

Jste útočník, čekají se od vás góly?
Ano, od každého útočníka se očekávají góly. Vstřelit gól při fotbalovém zápase je ta největší radost co může hráč zažít.

Hrál jste někdy i na jiných postech?
Většinu zápasů hraji v A týmu na levé záloze v B týmu občas nastoupím na pozici útočníka, jako s Josefovem Dolem a zrovna se zadařilo hattrickem.

Počítáte si góly za sezónu?
Asi jako každý hráč podvědomě počítám kolik vstřelím gólů, ale nějak extra je nepočítám. Celkový počet vstřelených gólu se dozvím až na rozlučce se sezónou.

Jaký je cíl vašeho týmu pro jarní část soutěže?
V A týmu je naším cílem bojovat o první pozici 1. B třídy. Na jaře jsme ještě neprohráli, tak by výherní šňůru bylo příjemné dotáhnou do konce a vyhrát soutěž. V B týmu je cílem vyhrávat co nejvíce zápasů a držet se v horní polovině tabulky.

Jak dlouho se fotbalu věnujete?
Fotbalu se věnuji od 6 let.

Která část vaší fotbalové kariéry byla nejlepší?
Asi za nejlepší část fotbalové kariéry zatím považuji, když jsem byl v dorosteneckém věku na testování ve fotbalovém týmu FK Jablonec, bohužel po pár týdnech se mi přihodilo veliké zranění kolene a ukončilo to tím bojování o to hrát větší fotbalové soutěže. Asi to tak mělo být …

Máte nebo měl jste ve fotbale svůj vzor?
Fotbalový vzor konkrétně nemám, baví mě sledovat nejlepší hráče na světě, radost se dívat.

Jaká je, podle vás, úroveň fotbalu ve vaší soutěži?
Úroveň naší soutěže mi přijde, že se malinko zvyšuje, jelikož už v ní nastupují buď bývalí ligový hráči či hráči, kteří působili dříve ve vyšších soutěžích nebo si prošli většími fotbalovými kluby.