V průběhu podzimu 2023 a jara 2024 se konala každoroční soutěž meziokresních výběrů U11 a U12. Každý okres v Libereckému kraji pořádal jeden turnaj a sešli se na něm nejlepší hráči z daného okresu, OFS Česká Lípa, OFS Semily, OFS Liberec a OFS Jablonec n. Nisou. Turnaje se mohou účastnit hráči, kteří nastupují za svůj klub maximálně po krajské soutěže. Celý rok se počítají body z jednotlivých turnajů a okres v našem kraji, který zvítězí, má možnost se účastnit semifinálového turnaje proti ostatním vítězům z krajů v naší republice.

Okresní fotbalový svaz Jablonec v kategorii U12 zvítězil a měl tak možnost se zúčastnit semifinále v Roudnici nad Labem, kde se utkal o postup s vítězi Ústeckého kraje, Středočeského kraje a Prahy.

"Kluci si nevedli vůbec špatně a škoda, že množství šancí, které měli, se jim nepodařilo proměnit. Skončili tak na hezkém 3. místě  a patří v kategorii U12 (ročník 2012) mezi nejlepších 10 okresů v republice, což je pro všechny velký úspěch. Děkujeme všem klubům, hráčům a trenérům za příkladnou reprezentaci OFS Jablonec nad Nisou. Realizační tým na semifinálovém turnaji byl ve složení Milan Makula (trenér, FK Železný Brod) a Jaroslav Pipek (trenér, TJ Spartak Smržovka)," řekl k úspěchu mládežníků U12 a průběhu turnaje Grassroots trenér mládeže FAČR Marcel Belšan.

Hráči, kteří reprezentovali jablonecký okres: Vasyl Nemyrovskyy, Tobiáš Vondrák, Lukáš Vašek a Dominik Rydval (FC Pěnčín), Lukáš Habr a Patrik Habr (TJ Spartak Smržovka), Martin Jerman (TJ Jiskra Tanvald), Jan Novák (TJ Desná), Milan Piskač (FK Železný Brod), Kryštof Hedánek, Matěj Hedánek a Rostislav Šindelář (SK Hodkovice n. Mohelkou).