Program bude nabitý od deseti hodin až do noci. Sejdou se fotbaloví kamarádi, přátelé, spoluhráči i soupeři.

K tanci a poslechu zahraje kapela, ve které se na kytaru představí Jirka Mrklas. Ten v Zásadě odehrál svoje nejlepší fotbalová léta. Zahraje si určitě nejen na kytaru, ale také na trávníku za tým domácí staré gardy.

„V 10 hodin začíná tenisový turnaj legend a v 11,30 fotbalový turnaj dětí. Ve 13,30 hodin vyběhne na zásadský trávník SG ligový výběr – SG Zásada. K vidění budou fotbalové osobnosti a zvučná jména jako Antonín Panenka, Tomáš Hübschman, Milan Fukal, David Lafata, Josef Jindříšek a další.

Patnáctá hodina bude čas na ocenění významných osobností, o hodinu později bude  připravený slavnostní přípitek. V 17 hodin bude následovat poslední mistrovské utkání sezóny I. B třídy východ: Zásada – Lučany. Sobota v našem sportovním areálu nabídne bohatý program všem příznivcům sportu. A chybět nebude ani speciální drink vyrobený pouze pro tuto příležitost. V prodeji budou také propagační a upomínkové předměty. Chybět nebude ani tombola. Zveme všechny a těšíme se na každého, kdo se rozhodne oslavit s námi významné narozeniny,“ vzkazuje předseda SK Zásada Miroslav Princ.