V. Hamry B - Držkov 3:2, poločas: 0:1

Hamrovskému béčku přálo tentokrát víc štěstí. Potvrdil to také trenér Jaroslav Pekelský. „Do tohoto zápasu jsme vstoupili katastrofálně a hosté nám mohli klidně dát i tři branky. Sice jsme to přežili, ale vůbec jsme se nepoužili a hráli špatně celý první poločas. Proto se také soupeř dostal do vedení.“ O přestávce následoval v hamrovské kabině tvrdší pohovor o tom, co je třeba udělat.

KOUČ ZAMÍCHAL KARTY

Sestavu trenér do druhé půle pozměnil. „Trochu jsme to proházeli a prostřídali. Do druhé půle utkání jsme vstoupili aktivněji a začali víc hrát. Soupeře jsme zatlačili, ale i tak jsme dostali gól,“ uvedl trenér Procházka a připomenul, že v té době už ale Držkovské přehrávali. Zpátky do zápasu domácí mužstvo dostala penalta, byť viděna oběma stranami jako velmi přísná. „Po ní jsme už utkání ovládli jednoznačně. Podařilo se nám zlepšeným výkonem a s trochou štěstí zápas vyhrát,“ dodal kouč Hamrů.

Hamry B: J. Štětkář, Jeřábek, Kratochvíla, D. Štětkář, Vít, Benda, Dědek, Barchuch, Macháček, Svoboda, Miček, Pátra, Pekelský, Nosek, Vlček. Držkov: Balatka, Dvořák, Zajíc, Kysela, Fajfr, Šourek, Vrabec, Just, Petrtýl, Batěk, Kotyza, Skalický.
Branky: 70.(PK) a 77. Barchuch, 79. Mikeš 41.,58. Kotyza.