Za čtyři minuty Hlubuček dovršil hattrick a Pěnčín rázem vedl znovu o dvě branky. Ve 32.minutě domácí měli obrovskou šanci ke snížení, ale střelu zastavila tyč Pivrncovy branky. Ve 43.minutě měl gól na hlavě hostující kapitán Pavel Matějček, ale netrefil branku.
Druhý poločas Pěnčín kontroloval hru a v 60.minutě, po sklepnutí výborně hrajícího Hlubučka, skóroval Paldus, který umístěnou střelou k tyči nedal Hofmanovi šanci 1:4.

Za výhru si Rychnovští užívali labutě

V 69.minutě mohl Hlubuček přidat svůj čtvrtý gól v zápase, ale ve vyložené šanci netrefil branku. V 72.minutě Nemyrovskyy loboval Hofmana, ale domácí obránce vykopl míč z brankové čáry. V 78.minutě hosté přidali pátý gól když po přihrávce Mätzelta upravil skóre na konečných 1:5 Balásek.

Pěnčín popáté vyhrál na cizím hřišti a vyšplhal se na 3.místo. V příštím kole přivítá na domácím hřišti pátý tým tabulky Stráž pod Ralskem, utkání se hraje v sobotu 6. října od 15,30 hodin.

Úspěšný střelec jednoho z jabloneckých gólů Lukáš Masopust (vlevo).
ROZHOVOR: Masopust nikoho nehledal a vstřelil gól