I.B třída východ

TJ Sokol Jablonec nad Jizerou - TJ Sokol Plavy 0:7 (0:4)

Sobotní výjezd do Jablonečku se plavskému áčku vydařil. Přes několik absencí nastoupila solidní sestava. Domácí se drží  v problémech na chvostu tabulky. "Od začátku jsme plnili roli favorita a přehrávali jsme domácí ve všech aspektech hry. Na branku jsme ale čekali až do 20. minuty, kdy Balatka proměnil  nájezd z levé strany. Za další 3.minuty nastala totožná situace a Baly byl opět úspěšný na 2:0," okomentoval úvod zápasu Ondřej Votoček.

Ve 29. minutě se zápas zlomil úplně. Prousek Vl. byl faulovaný těsně před vápnem na ČK pro domácí a Lupa skvělou střelou přes zeď dal na 3:0. Těsně před poločasem ještě potrestal chybu domácího brankáře Plný, když dorazil  vyražený míč do prázdné branky.

Bali korunoval svůj střelecký den

Druhý poločas byl ve znamení lehké snahy o vzdor domácích. Hosté prostřídali 4 hráče. Odpověděli krásnou střelou Lupy přes celou branku levačkou do šibenice. Další dvě branky přidal  velmi aktivní Balatka a korunoval svůj výkon celkem 4 góly.  Nejprve zakončuje akci Lupy z malého vápna do odkryté branky a následně zakončuje nájezd z pravé strany prudkou střelou na přední tyč.

"Dneska by se dalo říct, že to byla povinnost. Ale víme z minulého utkání, že každý soupeř je nebezpečný, a tak si vážíme i dnešních 3 bodů. Nadstandartní byl výkon Balatky, který dal čtyři góly a  prodal svoji rychlost a konečně i klid v zakončení. Opakovaně také chválíme Lupu, který je rozdílovým hráčem a už v několikátém zápase zaznamenal po 2 brankách," pochválil hráče Ondra Votoček.

KP:  Žel. Brod - Hejnice
Brod a béčko Hamrů získalo v KP další body, nevedlo se Desné

Za Plavy nastoupili: Nežádal, Jelínek, Prousek, Zajíček, Titlbach, Balatka, Pekař, Plný, Prousek, Lupa, Rimský.

Náhradníci: Černý, Svačina, Pekelský, Nosek

Diváků: 150 Rozhodčí: Sukhan Vasyl, Šebek Tobias, Hruška Martin

Branky:  20. Balatka David, 23. Balatka David, 29. Lupa David, 43. Plný David, 61. Lupa David, 79. Balatka David, 86. Balatka David

Tento týden A ) doma Mšeno SO 16:00

B ) doma Hodkovice NE 15:00