Jablonec nad Jizerou : Albrechtice 3:2 (1:1)

Chvilku na to nastřelil Bělohlávek břevno domácí branky a ještě několikrát měli hosté možnost navýšení skóre,ale to se nedařilo.Ve35.minutě, po zbytečném faulu Vávry na hranici velkého vápna, rozehráli domácí trestný kop a po dorážce srovnal skóre Holman.

Ve druhé půli se akce střídaliy na obou stranách,ale až ve 49.minutě, po trestném kopu, se domácím podařilo jít do vedení Hrbkem. "Hned po rozehrání a faulu domácího hráče na Honzáka vznikla v půlce hřiště strkanice kdy rozhodčí Vachek viděl pouze zákroky našich hráčů,ale domácích ne. A tak došlo během jedné minuty k vyloučení našich hráčů Koldovského a Bělohlávka, ale kupodivu sudí nikoho netrestal z domácích. Hosté kteří byli oslabení o dva hráče, hráli s přehledem i disciplinovaně a měli i navíc," uvedl Jiří Krumbholz, vedoucí týmu Albrechtic.

V 70 minutě přišla akce hostí, kdy Zelinka uvolnil Sedláka a ten z úhlu pěknou střelou vyrovnal na 2:2. Pak hosté měli několik akcí,které ale nesmyslně zastavoval pomezní rozhodčí. "Naopak v 85., po jasném ofsidu domácích, pomezní, jako když nic nevidí, nechali pokračovat a domácí se ujali vedení 3:2.V 87.min.po zbytečném faulu domácího Hrbka, který úmyslně šlápl na hráče, ho rozhodčí poslal do sprchy. Toto utkání se prostě vůbec nepovedlo rozhodčím a škoda,že zde nebyl delegát, aby viděl na vlastní oči jejich nestrannost," kritizoval výkony sudích Jiří Krumbholz a pokračoval: "Na pomezní čáry delegují 16 a 17tileté klučiny, kteří takto náročné zápasy prostě nezvládají."

Albrechtice: Žanta - Vávra,Honzák(60.Zelinka),Koldovský,Bělina - Štěpnička,Berndt,Pipek,Hradecký(60.Šíma) - Purm(70.Sedlák),Bělohlávek
Branky: 35.Holman,49.Hrbek,85.Vrána - 8.Purm,70.Sedlák
Karty: ŽK: 2 : 2 ČK: 1 : 2 Diváků : 110