I když fotbalová sezóna oficiálně už skončila, konec listopadu patří v Brodě tradičně fotbalovým turnajům. Poslední víkend se opět konal Memoriál Bedřicha Chmelíka, tentokrát už jeho sedmnáctý ročník. Organizační úděl si na svá bedra vzal opět Jaroslav Kletečka, díky kterému se na brodském fotbalovém stadionu takové akce konají. 

Počasí tentokrát přineslo sněhovou nadílku a pořadatelé ráno bojovali s přípravou hřiště. Ale podařilo se. Hrálo se systémem každý s každým a hrací čas zápasu byl 18 minut. Délka utkání byla tak akorát, aby si účastníci stihli nejen odpočinout, ale i posedět, popovídat, zavzpomínat. K tomu, jak vždycky, posloužila příjemná restaurace s bezvadnou nabídkou. 

"Memoriál jasně ovládl tým Mnichova Hradiště. O druhém místě rozhodla minitabulka mezi třemi týmy. Díky tomu tak na druhém místě skončil Železný Brod, na třetím Doubáci a až na čtvrtém skončil favorizovaný tým Lázní Bělohrad. Pátou pozici obsadil Bakov," vyhlásil výsledky Jaroslav Kletečka.

Do turnaje nastoupilo přes sedmdesát hráčů. Také v tomto ročníku vyhlásili organizátoři individuální ceny pro čtyři hráče.

 Nejstarší hráč: Velich Oldřich – Lázně Bělohrad

 Nejlepší brankář: Moc Jaroslav – Mnichovo Hradiště

 Nejlepší střelec: Šrůtek Jaroslav – Doubáci (6gólů)

 Nejlepší hráč: Aleš Kohout – Mnichovo Hradiště

Brodská garda hrála v sestavě Vozka O., Brychta, Burkoň, ,Dohelský, Kletečka, Hlubuček, Král, Havrda, Ducháček, Makula. A hrála, jak nejlépe mohla: Brod – Bakov 4:3, Hradiště 0:5, Doubáci 1:2, Lázně Bělohrad 2:0.