FK Přepeře B - Velké Hamry B 1:1 (1:1)

„Byl to herně vyrovnaný zápas. Na B třídu to bylo utkání nadprůměrně fotbalově dobré. Na velkém hřišti chlapi z obou týmů jezdili, hra byla nahoru, dolů, z obou stran dobrý výkon,“ okomentoval duel trenér hamrovského béčka Jaroslav Pekelský. S remízou byli spokojení asi víc domácí. Hosté sice lepší nebyli, ale vytvořili řadu šancí, které nedovedli zakončit gólem. Mohli zápas rozhodnout ve svůj prospěch.

PADLY ČTYŘI GÓLOVKY

„Před koncem utkání měly Přepeře taky ještě jednu pěknou akci po rohu, která mohla rozhodnout o výsledku utkání.A taky ji nezvládli. Na šance jsme určitě byli lepší my,“ dodal hamrovský trenér a zalitoval minimálně čtyř vyložených „gólovek“, které jeho mužstvo nedokázalo zúročit.

POMOHLY JIM POSILY

Jak Hamrovští, tak mužstvo Přepeří využilo ve hře posily z áčka. „Domácí posilnil třeba Martin Abrhám a další. Diváci nám všem na závěr ale zatleskali. Byla přátelská atmosféra. Na hřišti po celou dobu klídek a kvalitní fotbal. Všichni hráči byli rádi, že si zahrají dobrou kopanou. A tak by to mělo vypadat,“ vyhodnotil situaci na hřišti Jaroslav Pekelský.

VYCHYTAL JE BRANKÁŘ

Jediná branka hostů se zrodila ze situace, kdy Pišta Mihálik z pětadvaceti metrů vystřelil, gólman to vyrazil a hostující útočník doběhl a dal to do brány. „Domácí hlavně podržel brankář, ten nás při dalších našich šancích vychytal,“ zdůraznil trenér Velkých Hamrů B.
Velké Hamry B: Mička, Jiřikovský, Benda, Vít, Mihálik, Dědek, Horna, Kavan, Svoboda, Žitka, Malý, Novák,
Pekelský, Vlček.

Branky: 28. Vokáček - 25. Kavan