Domácí Rychnov nastoupil do utkání I. B třídy bez 4 hráčů  základní sestavy z toho 3 ze stabilní obrany. A tak domácí trenér měl těžký úkol jak složit obranu. Pro domácí začalo utkání velmi špatně, když si dali už v 6. minutě vlastní gól. Domácí to nepoložilo a tlačili se do útoku a zaměstnávali hostujÍcí obranu.

Ve 21. minutě se domácím podařila akce, ze které Zmeškal srovnal na 1:1. O chvilku později se domácím podařil útok, kdy Dupač byl faulován ve vápně a následný pokutový kop proměnil Jindra na 2:1.  A tak i skončil první poločas.

V druhém poločase byla hra vyrovnaná a šance Dupače, který běžel sám na bránu, skončila vedle tyče. Do konce zápasu se už nic zásadního nestalo a body zůstaly doma.

"Zatím nadále vedeme tabulku  1.B třídy východ, takže u nás panuje spokojenost," uvedl k výkonu rychnovského mužstva vedoucí týmu Milan Pfeiffer.

Spartak Rychnov - TJ Lučany 2:1

Sestava Rychnova: Ducháček - Manhart (45. Havlíček),Kubát F., Dupač (89.Hlubůček),Kubát K. , Petr, Procházka, Zmeškal(88.Hrstka) , Janků ,Jindra ,Dvořáček (67.Kalina)