Téměř dvě stovky mladých sportovců si na železnobrodském fotbalovém hřišti poměřily svoji výkonnost. Hrálo se ve dvou skupinách po osmi týmech systémem každý s každým. První čtyři týmy postoupily do finálové skupiny a ostatní si to poté rozdaly ve skupině o 9.-16. místo.

Na účastníky čekal perný program, každý tým odehrál čtrnáct zápasů po dvanácti minutách, takže opravdu kondičně náročný turnaj a po předchozím chladném týdnu ubíralo síly i teplé počasí. Poprvé se v Brodě hrálo na čtyřech hřištích, která měla rozměry 42m x 27m. Dopolední blok obnášel 56 zápasů a přinesl toto pořadí:

Skupina A:

1. Kokonín/Rádlo

2. Studenec

3. Železný Brod

4. Lučany

5. Přepeře

6. Pěnčín/Zásada

7. Ruprechtice B

8. Kopidlno B

Skupina B:

1. Mnichovo Hradiště

2. Kopidlno

3. Železný Brod B

4. Ruprechtice A

5. Velké Hamry

6. Mšeno

7. Kokonín/Rádlo B

8. Rovensko

"Dopolední zápasy roztřídily týmy do dvou skupin a hrálo opět systémem každý s každým. Vítězné týmy ze skupin v odpoledním bloku na své výkony nenavázaly. Odpoledne turnaj ovládl domácí tým s týmem Ruprechtic, které do finálové skupiny postoupily dokonce až ze čtvrtého místa. Oba celky získaly za šest výher ze sedmi zápasů 18 bodů. O vítězi turnaje rozhodl vzájemný zápas, který skončil výhrou Brodu 6:2. Třetí s 11 body byl tým Kokonín/Rádlo," okomentoval druhou část turnaje hlavně pořadatel Jaroslav Kletečka a poděkoval všem sponzorům, díky kterým se tento oblíbený mládežnický turnaj mohl konat.

Konečné pořadí turnaje:

1. FK Železný Brod

2. Sokol Ruprechtice

3. Sokol Kokonín/Rádlo

4. TJ Lučany

5. SK Studenec

6. FK Kopidlno

7. Mnichovohradišťský SK

8. FK Železný Brod B

9. TJ Velké Hamry

10. Kokonín/Rádlo B

11. FK Kopidlno B

12. Jiskra Mšeno

13. FK Přepeře

14. Sokol Ruprechtice B

15. FC Pěnčín/SK Zásada

16. Sokol Rovensko