FK Kolín FK - Velké Hamry 5:2 (1:1)

Trenér Josef Hnídek nebyl s výkonem svého mužstva vůbec spokojený. „Jsem strašně zklamaný. Utkání jsme výborně rozehráli a ještě ve třicáté minutě jsme vedli jedna nula. Mezi domácími naopak vůbec nevládla pohoda. Pak ale přišla nepochopitelná chyba Linky, dal malou domů…a domácí vyrovnali. A tak skončil první poločas.“

Gól do šatny Kolínské nakopl a motivoval. Pak přišel pokutový kop hostů, kteří ho ale nedokázali využít. Naopak domácí se krásnou střelou dostali do vedení 2:1.

GÓL JIM DAL BRANKÁŘ

„Chtěli jsme s tím samozřejmě něco udělat, tak jsme hru otevřeli. Pak ale přišly další góly. A úplná katastrofa následovala v samém závěru. Domácí poslali do útoku svého brankáře a ten nám v posledních vteřinách, po hrubé chybě našeho gólmana, který špatně rozehrál, dal další, už pátý gól.“

Pro hamrovské áčko to byl nečekaný debakl. Trenér Hnídek hráče upozorňoval, že si nejedou na hřiště soupeře jen zahrát fotbal. „V divizi je to válka o body. A to si musí hráči uvědomit. Diváci nás sice chválili, že jsme hráli hezký fotbal, ale to je málo. Každé utkání se musí odbojovat. Viděli sedm gólů, ale z toho bylo pět v naší brance.“ Hamrům pomohla šňůra předchozích třech vítězství ke středu tabulky. Usadily se na 7. místě a dál se chtějí pohybovat v její horní polovině.

Branky: Vondráček, Šedivý, Bareš, Veselý, Kafka Linka, Barcuch. Rozhodčí: Štefan. ŽK: Biško, Rosendorf Šedý, Linka. Diváci: 100. FK Velké Hamry: Štětkář J. Macháček, Černý, Šedý, Šídlo, Vencbauer (60‘ Barcu ch), Linka (K), Žitka (53‘ Kováčik), Rudolf, Soukup (66‘ Dorničák), Radzinevičius (80‘ Štětkář M.)