FK Jablonec – Slavia Praha 0:2

Přezimují na čtvrtém místě tabulky. Jak hodnotil zápas po závěrečném hvizdu rozhodčího jablonecký Jan Chramosta? „Těžko se mi to hodnotí. Myslím, že herně jsme nezklamali, nehráli jsme špatně. Ale soupeř nás vyučil z produktivity. Proto jsme odešli s porážkou.“ On sám se dostal do tří dobrých šancí, ale koncovka chyběla. Dneska byl zápas důkazem toho, že si vytvořili víc šancí než Slavie. Byli jsme nebezpečnější, víc na balónu, ale gól jsme nedali,“ hodnotil Jan Chramosta. Jablonec jeden gól dal, ale vzápětí ho sudí, díky videozáznamu, neuznal. „Nebýt videa, tak jsme možná vyhráli. Dneska nebyl videozáznam v náš prospěch. Ale musíme s ním počítat,“ dodal hráč Jablonce.

NA DUEL SE SLAVII TĚŠIL

On sám měl velkou motivaci k tomu, aby dneska jeho tým vyhrál. Potvrdil, že hrát se třemi nejlepšími mužstvy ligy má vždycky zajímavý náboj a také atmosféru. Těšil se na něj. „Bohužel jsme odešli jako poražení. Ale dneska měl jejich gólman plné ruce práce díky nám. Takže za výkon se stydět nemusíme.
A co udělá tým s tím, aby na jaře lépe proměňoval šance? Určitě se na to zaměří trenér Petr Rada, aby se takový nešvar už neopakoval. „I já jsem udělal chyby a za ně se klukům. Dneska to nebyl pro mne moc šťastný den. Jednou to tam spadne a pak ne