Honzo, čekali jste, že dáte Plzni takovýhle nářez?
No, přiznám se, že ne. Kdo by to také čekal vyhrát tak vysoko nad mistrem ligy. Myslím si, že rozhodla naše kvalitní hra a dobrej pohyb po hřišti. Tím jsme Plzeň přehráli.

Dneska jste hrál v útoku bez Doležala. Jak se vám tam líbilo?
Tak dal jsem jeden gól a na jeden nahrál, tak líbilo. Bohužel Doli (Doležal) je zraněnej, ale je dobrý, že jsou tady další hráči, kteří ho nahradili.

Odehrál jste výborné utkání, dal jste gól a na jeden jste přihrál.
Docela jsem s těmahle číslama spokojenej, i když jsem tam ještě mohl vyřešit některé situace líp. Ale 3:0 je hodně dobrej výsledek.

Jak chutná vítězství nad svým bývalým klubem?
Chutná hodně. Když jsem se před utkáním zdravil s plzeňskýma klukama, tak mi přišlo, že tam jsou stále ti stejní hráči, jako když jsem tam hrál.

Můžete ten váš gól přiblížit?
Bylo to z rohu a ani si nepamatuju, že bych dal gól z rohu hlavou. Limba (Limberský) mě hlídal asi ne tak, jak by měl a se štěstím to tam spadlo.

Vy jste vždycky říkal, že si průběh utkání nějak představujete. Co jste myslel dneska před zápasem?
Abych řekl pravdu, tak dneska jsem měl svých starostí dost, protože po zápase s Rennes jsem měl zablokovanej krk, takže se do poslední chvíle rozhodovalo, jestli do zápasu půjdu. Nakonec jsem do toho šel a jsem rád, že jsem takovéhle rozhodnutí udělal.

Dát gól se zablokovaným krkem, to je dobré.
Však se mi kluci také smáli a říkali, že se to musí být tak častěji.

Bylo vidět, že vám nohy po těžkém zápas s Rennes neztěžkly.
Je to tak. Dneska jsme byli na zápas hodně namotivovaní a pohyb byl rozhodující faktor zápasu. Plzeň jsme přeběhali, a proto jsme vyhráli.

Vlastimil Cakl