Po derby jim Na Stínadlech do řeči nebylo. Jablonečtí fotbalisté podlehli domácím sklářům 0:1 a domů se vraceli bez bodového zisku. "Gól přišel brzo a byl zase zbytečnÝ. Ovlivnilo to pak to utkání, protože Teplice pak zalezly a už to bylo pak prakticky celý zápas takové dobývání. Bohužel, my jsme nedokázali využít ty šance a dotáhnout to do nějakého lepšího konce. Nějaké šance a náznaky tam byly, ale bohužel toho nebylo tolik, abychom něco proměnili a odvezli si alespoň bod," řekl jablonecký gólman Jan Hanuš.

 Teplice rozhodly z brejku už v 10. minutě. "Zpětně si člověk vždycky řekne, že mohl udělat něco jinak. On tam byl sám, možná jsem mohl dát trochu jinak nohy, ale to je těžké teď na posouzení. Spíš bych se podíval na to, co tomu předcházelo. Ale podíváme se na to, řekneme si a budeme se toho snažit vyvarovat," uvedl brankář v rozhovoru pro klubový web.

 Snaha jeho spoluhráčům upřít nešla, ale vyrovnání se proti teplické partě nedočkali. "Furt jsem věřil, že tam něco vykombinuje a něco tam spadne. Takže jsem byl spíš v klidu a klukům věřil, že tam něco prostrčí a udělají. Jenže dneska to nevyšlo. Dneska jsme nezvládli to dobývání."

 Před čtvrtečním prvním zápasem play-off evropského poháru se Žilinou se tedy FK Jablonec na vítěznou notu nenaladil. "Komplikace to může být, záleží jak to kdo pojme. Žilina bude jiný zápas. Já věřím, že nám to paradoxně i pomůže, věřím, že se víc kousneme. Bude to jedno z nejdůležitějších dvojutkání pro nás i pro klub. Věřím, že se na to dokážeme dobře připravit, uspět a postoupit, ať to bude jakkoliv," dodal Hanuš