První poločas vyloženou gólovku nenabídl. Už v 5. minutě po průniku Hellebranda střílel Žídek, ale jeho pokus neměl razanci a skončil u připraveného gólmana Hanuše. Na druhé nedosáhl na míč Březina, ovšem ani Podaného pokus neznamenal pro domácího brankáře žádné nebezpečí. V 18. minutě přišel centr Nešického a Žídek hlavičkoval mimo. Opavští měli mírně navrch, jejich některé kombinace nevypadali špatně. Severočeši domácího gólmana příliš neohrožovali. Za zmínku stálo snad jen zakončení Kubisty, které skončilo nad Fendrichovou bránou.

Pro druhý poločas sáhla Opava ke dvojímu střídání, když Rataje nahradil Kania a zraněného Březinu Dedič. První branka byla k vidění v 51. minutě vysunul Kratochvíl Podaného, ten našel ve vápně Doležala, který byl volný a hlavou otevřel skóre. Po hodině hry vysunul Didiba Smolu, ten běžel sám na Hanuše, gól ovšem nedal. Hostující brankář jeho střelu chytil. V 73. minutě se Opavští dočkali gólu. Dedič výborně otočil hru, Kania odcentroval na Smolu, který překonal Hanuše. Míč letící do sítě ještě zasáhl Nešický, který byl bohužel pro domácí v ofsajdu a branka nebyla uznána. Nešický mohl vzápětí svou chybu napravit, jenomže z trestného kopu poslal balon vysoko nad. Závěrečný nápor v podání Opavských se nekonal.

Slezský FC Opava – Jablonec 0:1 (0:0)
Branka: 51. Doležal. Rozhodčí: Machálek – Horák, Lakomý. ŽK: Tiéhi, Didiba – Podaný, Krob.
Opava: Fendrich – Didiba, Kulhánek, Březina (46. Dedič) – Tiéhi – Žídek, Nešický, Hellebrand (62. Řezníček), Mondek (84. Hrabina) – Smola, Rataj (46. Kania). Trenéři: Radoslav Kováč, Alois Skácel.
Jablonec: Hanuš – Libor Holík, V. Kubista, Zelený, Krob – Pleštil (76. Haitl), Považanec, Hübschman, Kratochvíl, Podaný (69. Hrubý) – Doležal (83. Schranz). Trenér: Petr Rada.