Před odletem na herní soustředění budou hráči trénovat převážně v Jablonci. Kromě tréninků na hřišti čeká na hráče hodně práce na kondiční stránce také v posilovně a terénu.

První přípravné utkání jablonecká parta odehraje ve středu 10. ledna od 11 hodin proti druholigovému Varnsdorfu. Další zápas je pak na programu v sobotu 13. ledna od 12:00 v Polsku proti KS Karkonosze Jelenia Góra.

Následující středu 17. ledna Jablonec čeká výjezd do Drážďan, kde se utká s kombinovaným týmem Dynama. Poslední přípravné utkání před kempem je v plánu v sobotu 20. ledna v Desné proti Velkým Hamrům.

Na soustředění, od 24. ledna do 4. února, mužstvo v Antalyi sehraje tři zápasy.

Pěnčín B - Turnov B
Vyprchal nám nováčkovský elán, potvrdil kouč turnovského béčka

Z B týmu kádr doplní záložníci Jakub Gaši, Tomáš Kubín a Adam Ritter, brankář Albert Kotlín, obránce Kryštof Karban a útočník Oliver Velich. V novém roce mají o několik dnů delší dovolenou Alegue, Jovović, Hurtado a Tekijaški.

Ikaunieks a Schön zahájí zimní přípravu s B týmem. Obránce Adrián Slávik se taktéž nezapojil do startu přípravy a jedná se o jeho hostování na Kypru.

Kádr pro zimní přípravu:

Brankáři: Fendrich Vilém, Hanuš Jan, Kotlín Albert, Myška Vojtěch.
Obránci: Hurtado Haiderson, Karban Kryštof, Martinec Jakub, Nykrín David, Polidar Matěj, Souček Daniel, Štěpánek David, Tekijaški Nemanja.

Záložníci: Alegue Alexis, Černák Michal, Gaši Jakub, Houska David, Hübschman Tomáš, Jovović Vladimir, Kratochvíl Miloš, Kubín Tomáš, Pleštil Dominik, Ritter Adam, Souček Filip, Tchanturishvili Vakhtang.

Útočníci: Drchal Václav, Chramosta Jan, Krulich Matouš, Náprstek Matěj, Velich Oliver.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...