Jediný Jakub Jugas odehrál celý zápas, jinak kouč Rada sestavy prostřídal.

Poprvé se skóre měnilo ve 20. minutě, kdy příbramský Díl nadvakrát vyzrál na brankáře Hrubého. Po přestávce pálil zpoza vápna Chramosta a trefil tyč. O vyrovnání se postaral Petrović, který zužitkoval Krobovu přihrávku.

Jablonec byl v těchto fázích utkání aktivnější a Příbram musela odolávat tlaku. Byli to ale paradoxně Středočeši, kteří se opět ujali vedení zásluhou Soldáta. Na konečných 3:1 pro Příbram upravil po rychlém brejku Sehit.

„Každá branka, kterou dostaneme, je zbytečná. Udělali jsme chyby, za které jsme byli potrestaní a své šance jsme nevyužili,“ smutnil po skončení duelu trenér Rada.

„Nebereme to na lehkou váhu, určitě si to rozebereme. 17. února musíme být na Příbram připraveni,“ připomněl Rada, že Jablonec odstartuje jarní část FORTUNA:LIGY právě proti týmu od Litavky.

„Zátěž jsme rozložili na 22 hráčů, jen Jugas musel odehrát celý zápas. Jsme uprostřed kondičních týdnů, běhá se a posiluje se,“ přibližuje Rada program, který absolvují jablonečtí fotbalisté před začátkem druhé poloviny sezony.

„Už se nám vrátili cizinci, všechno šlape, jen Považanec dnes nehrál, protože měl namoženou šlachu,“ vysvětlil Rada absenci jabloneckého záložníka.

Další přípravné utkání odehrají svěřenci trenéra Petra Rady už dnes od 13 hodin opět v Horních Počernicích. Soupeřem tentokrát bude Bohemians Praha.