Zdá se, že dneska obrana předčila útok, jak to vidíte?
Dneska asi jo, protože to bylo těžké pro obě strany. Celej den prší a i ten terén nasvědčoval tomu, že to bude boj. Obě mužstva nechtěla na těžkém terénu udělat zbytečnou chybu. Přesto jsme měli proměnit penaltu nebo obrovskou šanci v závěru. A mohli jsme po utkání slavit.

Liberečtí počítali s tím, že máte v nohách těžký pohárový zápas a vysoko vás napadali…
Oni to už avizovali před zápasem, že do nás půjdou od začátku a že nám to znepříjemní a nebudeme si nalhávat. Poslední zápas jsme hráli ve čtvrtek večer, tedy necelé tři dny před dnešním. Tak to prostě je a možná se to asi na někom trošku projevilo. A když nás někdo potom presuje jako Liberec, o to je to pro nás těžší.

Liberečtí si ale za celé utkání nevypracovali ani jednu gólovou šanci.
Máte pravdu. Měli asi dvě pološance, jinak žádnou vážnější akci neměli. Bohužel, dvě tutovky jsme měli my, ale nedali. Nedá se nic dělat, jdeme dál.

Nedávno jste v Liberci hrál. Těšil jste se na zápas?
Těšil, zažil jsem tam hezký chvíle. Chtěl bych Liberci poděkovat, že jsem si tam mohl zahrát. Některé kluky tam znám, takže pro mě to byl speciální zápas.

Ve středu 31. října vás čeká další těžký pohárový zápas v Karviné, už v sobotu 3.listopadu hrajete na Dukle, potom cestujete do daleké Astany. Co tomu říkáte?
Co na to říct…. Máme hodně nabitej program, ale musíme to zvládnout. Je tady široký kádr hráčů. Trenér to může prostřídat a věřím, že to zvládneme.

Dnešní zápas nakonec skončil nerozhodně. Zaslouženě?
Nevím, jestli zaslouženě. Bylo vidět, že Liberec byl živější, byl to zápas nahoru dolu. Bylo to o jednom gólu. Bohužel jsme nedali penaltu a další obrovskou šanci a to rozhodlo.

Nezklamala vás návštěva?
Ne. Na to, jaké bylo počasí, můžeme být rádi za všechny fanoušky, co přišli.

Vlastimil Cakl