Po středečním důležitém duelu FC Midtjylland (Dánsko) - FC Celtic (Skotsko) 2:1, už ví trenér Rada proti komu nastoupí jeho tým na jablonecké Střelnici. Ze zápasu odešel jako poražený skotský  FC Celtic. A právě ten zavítá do Jablonce!

Hosté si  bitvu  prohráli sami. V prvním poločase hráli kvalitní fotbal a po většinu doby měli navrch, přičemž svou převahu následně krátce po pauze přetavili v zásah Calluma McGregora. Jenže když potom přišlo vyrovnání z dílny Awera Mabila, Celtic znervózněl.

Začal dělat chyby a nebyl schopný v útoku přijít na cokoliv, čím by soupeřovu obranu zaskočil. Prodloužení pak bylo z jeho pohledu naprostou tragédií a Midtjylland si sebejistou hrou naprosto právem vybojoval postup do dalšího předkola. V Glasgow mají o čem přemýšlet.

A tak se Skotové v rámci třetího předkola Evropské ligy podívají do Čech, do Jablonce nad Nisou!