První velkou šanci zápasu si vytvořili domácí, když Komličenko běžel sám na brankáře, kličkou ho obešel a z úhlu mířil do prázdné branky, ale vracející se Břečka míč odkopl a připravil tak ruského kanonýra o 21. gól sezony.

FK Mladá Boleslav - FK Jablonec 1:0

Jinak ale měl více ze hry Jablonec. V 17. minutě dokonce dal branku Vatajelu, ale rozhodčí těsně předtím odpískali ofsajd Sobola a nenechali akci dohrát. Situaci tak nemohlo ani přezkoumat video.

"Celkově jsme byli dominantnější, měli jsme více šancí. Lépe jsme se pohybovali, byli jsme lepší. Bohužel nás tížilo neproměňování šancí, za což jsme byli v závěru potrestaní," uvedl jablonecký trenér Petr Rada.


Na druhé straně zahrozil Přikryl, ale jinak se hrálo převážně u vápna Mladé Boleslavi. Kubistu v dobré pozici zablokoval jeden z obránců, neuspěl ani Doležal a při závaru v závěru poločasu po rohovém kopu zahodil dobrou pozici Holeš.

Góly: 90+3. Přikryl

Sestavy
Domácí: Šeda – Křapka, Hájek, Takács, Fulnek – Hubínek, Tatajev (65. Bucha) – Přikryl, Matějovský (C), Ladra (46. Mešanović) – Komličenko.
Hosté: V. Hrubý – Holeš, Hovorka, Břečka, Sobol – Trávník, V. Kubista (C), Považanec – R. Acosta (88. Pleštil), Doležal, Vatajelu.

Náhradníci
Domácí: Stejskal, Jugas, Mešanović, Wiesner, Túlio, Mašek, Bucha
Hosté: Hanuš, Pilík, Chramosta, Pleštil, Jovović, Peřina, Fábry

Karty
Domácí: Mešanović, Matějovský
Hosté: Vatajelu

Rozhodčí
Zbyněk Proske – Jan Paták, Lucie Ratajová

Diváků: 2956