Po dlouhé cestě měli hráči podle oficiálního klubového webu na programu lehčí trénink, aby protáhli svaly a po roce zase okusili hřiště v Alpách.

Vyběhat se, protáhnout, dát si bago, znovu běhat, další bago a soutěživý závěr tréninku. Ideální start a hned od neděle už šli do plných.

V týmu Jablonce došlo před odjezdem k několika změnám. Útočník Jan Silný zamíří na hostování a s týmem neodcestoval. Neodcestovali také David Štěpánek s Tomášem Malínským, kteří se budou léčit v domácích podmínkách. Dlouhá cesta by jim v jejich stavu neprospěla a budou tak pokračovat v léčbě doma.

Trenér Radoslav Látal
Látal se vrací do Česka, povede fotbalisty Jablonce. Klub přivedl i dva cizince

Naopak cestují hráči, kteří prodloužili smlouvy – Tomáš Hübschman, Jakub Považanec a David Houska. U Daniela Součka FK Jablonec uplatňuje opci na přestup a k týmu se také připojil brankář Vojtěch Myška ze Žižkova a dalším brankářem je nám dobře známý Vilém Fendrich, který taktéž s týmem odcestuje na herní soustředění a nahradí Vojtěcha Reinera z mládeže. Z důvodu zranění Davida Štěpánka, kdy si léčení vyžádá několik týdnů, jsme povolali na soustředění také Joshuu Akpudjeho. Zkouška pokračuje u obránce Šimona Gabriela z Plzně.

Kdo je na kempu?

Brankáři: Fendrich Vilém, Hanuš Jan, Myška Vojtěch.

Obránci: Akpudje Joshua, Černák Michal, Gabriel Šimon, Hurtada Haiderson, Martinec Jakub, Slávik Adrián, Souček Daniel, Tekijaški Nemanja.

Záložníci: Alegue Alexis, Houska David, Hübschman Tomáš, Jovović Vladimir, Kratochvíl Miloš, Nykrín David, Pleštil Dominik, Považanec Jakub, Schön Patrik, Smejkal Tomáš, Tchanturishvili Vakhtang.

Útočníci: Drchal Václav, Chramosta Jan, Ikaunieks Davis, Krulich Matouš, Náprstek Matěj.