"Koronaviru dáváme červenou kartu, nehraje fér a je záludný!" Takto zní slogan, kterým se komise rozhodčích Libereckého krajského fotbalového svazu (LKFS) připojila k našemu projektu Derby proti koronaviru. Předseda komise rozhodčích LKFS Martin Schröter vyzval fotbalové rozhodčí z Libereckého kraje, aby se k našemu projektu připojili. "O svou rodinu se postarám, tak jako vy všichni, ale nechci propást šanci přispět na nutnou a potřebnou pomoc našemu zdravotnictví. Kupuji proto 10 vstupenek na tribunu A a fandím Jablonci," říká Martin Schröter. 

K akci komise rozhodčích LKFS se připojil také Karel Fischer, dlouholetý fotbalový delegát a člen Úseku delegátů LKFS. "Přátelé, užívejte klidného života, dobíjejte energii, třeba se za pár týdnů sejdeme a budeme v našem fotbálku pokračovat. Všichni zainteresovaní dělají co mohou a nezbývá než smeknout před jejich prací a výdrží. Já pomohu zakoupením 10 vstupenek," říká Karel Fischer.

Také další členové komise rozhodčích se již připojili k projektu Derby proti koronaviru. "Tuto akci beru jako dobrou příležitost pomoci v boji proti koronaviru. Prostředky jdou na Krajskou nemocnici, která svou prací pomáhá ochraňovat nás všechny a naše rodiny. Kupuji proto 10 vstupenek, i když ani jednomu klubu v derby nefandím," říká sekretář komise rozhodčích Luboš Řeháček.

"Podpořte i vy tuto charitativní akci zakoupením vstupenek na tradiční regionální derby Jablonce s Libercem. Váš příspěvek půjde ve prospěch Krajské nemocnice Liberec, která to teď potřebuje nejvíce. Kupuji proto 4 vstupenky," dodává Michal Mrkáček, člen komise rozhodčích LKFS.

Nemusíte být fanoušek Jablonce nebo Liberce, dokonce ani fotbal nemusíte sledovat nebo ho hrát. V tomto projektu jde fotbal stranou a v současné chvíli je důležité hlavně zdraví. 

DERBY PROTI KORONAVIRU

Ve 27. kole FORTUNA:LIGY se mělo odehrát tradiční Podještědské derby na stadionu Střelnice v Jablonci nad Nisou v neděli 5. dubna od 15 hodin.

Zápas je sice odložen na neurčito kvůli epidemii koronaviru, ale v našem kraji si derby odehrajeme charitativně a společně budeme bojovat pro Krajskou nemocnici v Liberci! Utkání se samozřejmě nehraje, ale zakoupením vstupenky podpoříte boj proti koronaviru.

 Vstupenky na utkání jsou v prodeji za jednotnou cenu 100 Kč a vybrané peníze věnujeme společně s FC Slovan Liberec pro Krajskou nemocnici v Liberci, abychom společně podpořili jejich náročný boj proti epidemii koronaviru. A přispět můžeme všichni! Zdravotníci v našem kraji si to zaslouží.“

Počet vstupenek na osobu není omezen. Můžete nakupovat dle libosti a vašich možností, jak moc chcete pomoct naší krajské nemocnici. Nezapomeňte, nakupujte jen on-line v síti Ticketstream!