„Toto číslo však na Střelnici nedokážeme dosáhnout, jelikož stadion musí být rozdělený do neprůchozích zón s vlastním vstupem a zázemím. V případě stadionu Střelnice se dostaneme na povolenou kapacitu zhruba 1500 míst. To pokryje všechny majitele permanentních vstupenek,“ stojí na klubovém webu.

Vstupenky ve volném prodeji na obě utkání nadstavby se prodávat nebudou. Z hygienických důvodů nebude k dispozici ani VIP-C v budově Střelnice.

Aby mohli na stadion přijít všichni permanentkáři, musel klub pro jejich rozložení využít celý stadion. Musí být totiž splněny všechny podmínky pro vpuštění více osob. Permanentkářům tak z logických důvodů není zaručeno jejich obvyklé místo.

Trenér Slovanu Liberec Pavel Hoftych při zápase v Olomouci.
Kuchta je pako, láteřil trenér Slovanu Pavel Hoftych

Je zapotřebí dodržet sezení tak, jak je to dáno hygienickými opatřeními. Podmínkou je také zajištění, aby fanoušci a další přítomné osoby obsadili každé druhé sedačky v dané řadě a jedna řada mezi zůstala volná. V praxi to znamená rozdělení stadionu na maximálně pět diváckých sektorů či tribun včetně VIP zázemí s obsazením nanejvýš čtvrtiny sedadel s maximální kapacitou po 500 osobách.

Ke splnění všech těchto opatření a podmínek je nutné rozdělit permanentkáře po celém stadionu. V jednotlivých vstupech budou nahrány permanentky příslušných majitelů podle schématu rozdělení na tribuny.

Pokud nebude dodržena sektorizace nebo nebude využito správného vstupu, nebude možné na stadion projít. Klub nabádá své fanoušky, kteří na duely s Libercem a Ostravou nebudou moct přijít, aby za sebe poslali někoho jiného.

Zároveň po fanoušcích žádá, aby dodržovali veškerá nařízení.

ROZDĚLENÍ TRIBUN

majitelé PLACENÝCH permanentek (týká se i permanentek označených cenou PARTNER) na TRIBUNU A – SEKTOR A + B půjdou hlavním vstupem 1 přes turnikety a dále vstupem A a B na tribunu

majitelé PLACENÝCH permanentek (týká se i permanentek označených cenou PARTNER) na TRIBUNU A – SEKTOR C + D půjdou vstupem 2 od atletické haly (Vrkoslavic) přes turniket a dále vstupem C a D na tribunu

všichni majitelé permanentek na TRIBUNU B (ZÁPAD) mohou přijít na utkání. Otevřeny budou oba vstupy (3) na tribunu, ale pouze jeden stánek s občerstvením.

majitelé permanentek do sektoru VLAJKONOŠI DOMÁCÍ mají k dispozici místa na tribuně C-JIH. Na tribunu se dostanou POUZE vstupem 4 z ulice Vrkoslavická.

majitelé neplacených permanentek na tribunu A (označených cenou GRATIS, KARTA a TEAM) mají k dispozici tribunu C-JIH. Na tribunu se dostanou POUZE vstupem 4 z ulice Vrkoslavická.