„Hrát dva zápasy doma bývá těžké kvůli očekávání. Chystáme se na to ale jako na další jiný zápas. Bodový plán, který si přejeme splnit do konce podzimu, jsme začali úspěšně s Pardubicemi. Věříme, že z těch posledních dvou domácích zápasů vytěžíme maximum. Samozřejmě víme, že nás nečeká jednoduchý zápas. Teplic jsou nepříjemným soupeřem,“ řekl jablonecký trenér Radoslav Látal.

Tepličtí by naopak rádi navázali na poslední bitvy, z předchozích tří zápasů totiž získali sedm bodů.
„Rádi bychom na tuto sérii navázali. Jsme rádi, že se nám ji po několika nezdarech podařilo vytvořit," řekl kouč „sklářů" Zdenko Frťala, který v Jablonci před několika lety působil.

Před týdnem Tepličtí doma remizovali 1:1 s Bohemians, vyrovnávající gól dostali tři minuty před koncem, v nastavení nevyužili tutovku. „Byl tam řetězec ztrát a chyb, který vyvrcholil tím gólem. Věřím, že když budeme minimalizovat ty chyby a ztráty, můžeme být v Jablonci úspěšní. Poté, co jsme od Bohemky dostali gól, jsme i s nastavením měli osm minut na to, abychom zápas vyhráli. Měli jsme dvě velké šance. Zakončení chceme zlepšit."

Trenér Proboštova Petr Němec
Černý kůň? Proboštov! Tohle jsem nečekal ani ve snu, žasne trenér Němec

Frťalovi bude chybět univerzál Lukáš Mareček. „Mimo bude až do konce sezony, má svalové zranění. Fila ještě nebude připravený, naopak docela dobře to už vypadá s Urbancem," informoval na oficiálním klubovém webu teplický kouč.

V podzimním vzájemném zápase na teplických Stínadlech gól nepadl, ač měl ke třem bodům mnohem blíž náš Jablonec. V sobotu půjde už o 58. ligový duel těchto soupeřů. Z nich 21 ovládl Jablonec, hned 19 x se zrodila remíza a 17 zápasů skončilo výhrou Teplic.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...