Je dobojováno, a přestože pro Jablonecké velmi důležitý zápas skončil remízou, tak slavit budou přece jen oni! Díky zisku jednoho bodu se udrželi v nejvyšší soutěži. Ve druhém poločase měli o něco více ze hry domácí, kteří ve 49. minutě díky parádní ráně Procházky vyrovnali na 1:1. To však Zlínu nestačilo a i nadále se hnal za dalším gólem, ovšem na defenzivu Jablonce už nevyzrál.

FASTAV ZLÍN - FK JABLONEC 1:1 (0:1)

Branky: 49. Procházka – 37. Ikaunieks (Surzyn)

Karty:   66. Y. Dramé (ZLN) – 16. Malínský (JAB), 57. Hübschman (JAB)

Držení míče: 53 % : 47 %.

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 12:13.

FC Fastav Zlín: S. Dostál – Procházka (C), Simerský, Kolář – Fillo (82. Hrdlička), Conde, R. Hrubý (67. Fantiš), Čanturišvili – Reiter (62. Y. Dramé), Jawo (62. Janetzký), Vukadinović (82. Bobčík).
Náhradníci: Rakovan – Matejov.
Trenér: Jan Jelínek

FK Jablonec: Hanuš – Štěpánek, Martinec, Zelený, Surzyn – Hübschman (C) – Černák (59. Houska), Kratochvíl, Kubista (90+1. Silný), Malínský (73. Pleštil) – Ikaunieks (74. Nešpor).